Wpis z mikrobloga

Ciepła tatra mocna pita na tylnym siedzeniu autobusu miejskiego nocnego po dziesiecio godzinnej zmianie w gastro obalona w dwie minuty smakuje nieziemsko xD
W ogóle to jak szedłem na przystanek minutę spóźniony już na busa spytałem siedzącego tam jegomościa w krótkich włosach "sory ziomuś, autobus już przejechał czy jeszcze nie?" Na co usłyszałem kobiecym głosem odpowiedź "jeszcze nie" xD kurła w tych czasach nie wiadomo jak się do kogo zwracać bo byłem przekonany, że to typ a nie typiara.
Także taka gówno historia powrotu z roboty.
NIGDY nie zatrudniajcie się w gastro.
#piwo #truestory #tatra #pracbaza #patologiazmiasta #patologia #komunikacjamiejska #gownowpis #nocnazmiana
polecam autorski tag #szycheucontent
SzycheU - Ciepła tatra mocna pita na tylnym siedzeniu autobusu miejskiego nocnego po ...

źródło: DSC_3040

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@SzycheU: Tatra Mocne to jedno z TOP 10 piw sprzedających się w Eurocasch. Jak widać, nie tylko miłośnicy spod sklepów osiedlowych doceniają ten smak, lecz nawet pasjonaci podróży nocnych komunikacją miejską.
  • Odpowiedz
  • 1
@heksengerg: Jestem tym gościem wokół którego wszystkie siedzenia w nocnym są wolne xD mam dobre serduszko ale mam dużo tatuaży i outfit typowego skina, akurat mojej różowej się to podoba
  • Odpowiedz
  • 1
@siemasz_ziomek: Praca nie jest dla przyjemności tylko dla pieniędzy. Robię w tej samej budzie już 5 lat, mam umowę na czas nieokreślony, umiem wszystko, mam blisko, kierownictwo podchodzi do mnie z pocalowaniem ręki bo nikt normalny nie wytrzymuje tyle lat w tej robocie xD Wolne jakie chce to zawsze dostaję tylko klienci #!$%@?ą.
  • Odpowiedz
  • 3
@BiauekRemover: 24 lvl, zatrudniłem się w 2018 jak byłem jeszcze w zawodówce. Przyszedłem na rozmowę o pracę chcąc pracować tylko na wakacje i zaproponowali mi umowę na trzy miesiące czyli do końca września. Stwierdzilem dobra popracuje sobie dłużej to więcej zarobię. Od września robiłem only weekendy i zaproponowali mi przedłużenie umowy to powiedziałem w sumie spoko, weekendowo wygodnie. Skończyłem szkołę, nie chciało mi się szukać pracy w zawodzie bo tu już
  • Odpowiedz
@SzycheU: pamiętam te złote czasy jakieś 15-17 lat temu - środek miasta, połowa nocy, stacja benzynowa Shell, na dworze jakies minus 10, a my sobie stoimy z kumplami miedzy blokami delektujac sie PYSZNA Tatrą za 2.29 własnie z Shella - aż sie lezka w oku kręci ()
  • Odpowiedz