Wpis z mikrobloga

@30062018: nie mam, ale przymierzałem i m.in. dlatego nie mam - bo jest #!$%@? ogromny. 44mm szerokości to tam ujdzie, bo nienajgorzej wyprofilowana koperta, ale jest strasznie wysoki i jeśli nie masz nadgarstka powyżej 20 cm to nie polecam. Generalnie - bez przymiarki nie kupuj.
@Marek_Tempe chłop pyta toolwatcha a ty mu spring drive polecasz, którego serwis jest drogi jak ch*j i nawet nie wiem czy w PL ktos
  • Odpowiedz
@advert: Opie chłop ma appla i to ma być jego pierwszy "poważny" zegarek, "toolwatch" to kategoria o której istnieniu może nawet nie wiedzieć:). Przy tych cenach kwestie serwisu są pomijalne a i nie wiem czy wiesz, że Breitlingi w przeciwieństwie do SP się jebią?:)
  • Odpowiedz
czy warto?


@30062018: po pierwsze, nie warto. Zegarki służą do tracenia pieniędzy, a nie do zarabiania.
Po drugie, to zegarek do nurkowania (to nie tylko styl, to także jego funkcja). Ma specyficzny cyferblat, większą kopertę, są cięższe.
Jest wiele innych stylów zegarków, także od Breitlinga.
Po trzecie, to tobie ma się podobać, ten zegarek z linka nie jest ani zły, ani gorszy od innych (parametry ostatecznie się nie liczą bardziej
  • Odpowiedz
Przy tych cenach kwestie serwisu są pomijalne a i nie wiem czy wiesz, że Breitlingi w przeciwieństwie do SP się jebią?:)

oczywiście że SP też się jebią, przecież to nadal zegarek mechaniczny, tyle że zamiast klasycznego balansu jest tam jakiś oscylator, ale reszta mechanizmu, komplikacje włączając, jest jak w klasycznych zegarkach. Podstawowa różnica jest taka, że jak się Breitling popsuje, to każdy zegarmistrz Ci go naprawi, bo te mechanizmy to pochodne ETY.
  • Odpowiedz