Wpis z mikrobloga

@rbk17: jak przeczytałem jego biografię to aż się zdziwiłem jak to wyglądało, w głowie i w narracji publicznej wyglądało to jakoś nie wiem lepiej? Jak zaczynałem się interesować piłką świadomie to był już schyłek jego kariery.
@Kriten33: na netfliksie byla jego biografia z ktorej wynikalo ze kariera byla nastawiona na zysk a to niewatpliwie udalo mu sie osiagnac. Szkoda ze sportowo nie ugral wiecej ale najpierw byl w cienie Leo a potem Mbappe.
@Kriten33: No Ronaldinho też był na szczycie dosyć krótko, przez swoje imprezowe życie. Zobaczymy, czy Mbape zaraz nie zmarnuje sobie kariery jeszcze bardziej, jeśli zdecyduje się pozostać w PSG
Gość czystym skillem bił na głowę Messiego


@Kriten33:

Skill = sztuczki techniczne, z tym mogę się zgodzić. Umiejętności czysto piłkarskie to inna bajka. Nawet w ilości i skuteczności dryblingu Messi jest niedościgniony
@Kriten33: ale potencjał miał taki jakby neymara wsadzić w ciało jakiegoś byka typu lukaku. Wyglądał jak źle zbalansowana postać z gry komputerowej. Najbliżej teraz halandowi do tego bo przy swojej sile/posturze jest abstrakcyjnie szybki i ma przyspieszenie wielkie