Wpis z mikrobloga

@Zuldzin: Nie dalej jak wczoraj, jakiś kolejny wykopowy kuc pisał, że konfa wrzuca rodzinę na listy, bo posłów jest w sejmie za dużo i rodzina nie zmienia barw xD Przy okazji stwierdził, że posłowie zarabiaj grosze i że to w cale nie chodzi o pieniądze.

Przypominam: Poseł w 4 lata wykręca niecały milion złotych brutto. Krzysiu z żoną na takim interesie wykręcą prawie 2mln - no ale wiecie to grosze
Przypominam: Poseł w 4 lata wykręca niecały milion złotych brutto. Krzysiu z żoną na takim interesie wykręcą prawie 2mln - no ale wiecie to grosze są :D


@SzejdiSlimSzejdi: A ja przypominam, że w tej kadencji posłowie zwiększyli sobie wynagrodzenie głosami po-pis-psl-lewica
jeżeli są kompetentni na stanowisko posła to who cares?


@jestem_tunowy: przecież wiadomo że są. Co tam jakiś pociotek w zarządzie państwowej spółki, przecież krzywda się nikomu nie stanie, a rodzinna jest najważniejsza. Poza tym wszyscy tak robią, więc zamknąć mordy...nieważne że podobno konfa "odcina" się od polityki PO-PiS,
politycy Konfederacji nie mają kompetencji, a co dopiero ich rodziny. xD


@M4rcinS: prześwietlić pozostałe partie to będziesz miał takie same kwiatki. Może nie tak bezpośrednio po rodzinie, ale też bez żadnych kompetencji. Przecież chodzi o to, żeby wepchnąć jak najwięcej posłów którzy będą głosowali jak im lider karze. Na cholerę im kompetencje? xD
@jestem_tunowy: Takie kompetencje jak Suaweg?Kolejny typ co sam nie wierzy w swoje postulaty i wie ze sa niemozliwe do zrealizowania. Nie ma tym kraju kandydatow na uczciwych politykow. Tu sie wybiera mniejsze zlo a na pewno mniejszym zlem nie jest Konfa