Wpis z mikrobloga

  • 8
@NiBBonacci: Może nawet gorzej, bo Usar Barkmench nie wydał prototypu małego startupu który miał być zwrócony na aukcję bez jego zgody, co doprowadzi owy startup do upadku, bo jakiś kanadyjski przychlast chciał sobie przypudrować już srogo napompowane ego.

Serio, jak przesłuchałem ten segment o Billet Labs to mnie krew zalała. Linus to już nie tylko jakiś niegroźny idiota na YouTube, tylko faktyczny szkodnik który powinien zostać pozwany o grube odszkodowanie.
  • Odpowiedz
@supra107: jedyne ciekawe wideo jakie zostały na LTT to seria "janusze inżynierii z Alexem", od czasu gdy tamten spaślak uroił sobie żę jest babą xD wszelkie poważne recenzje = Tech Jesus. Poza tym preferuję akcent południowy od kanadyjskiego
  • Odpowiedz
  • 1
@tyrytyty: Kanał był na równi pochyłej jeszcze długo zanim Tech Shrek zamienił się w Tech Fionę. I widać ta równia pochyła idzie coraz to niżej i niżej.
  • Odpowiedz
@supra107: ja od kiedy poznałem ten kanał i światek to płaczę że ludzie którzy faktycznie mają przynajmniej trochę (a pewnie dużo, ale nie znam się, nie potrafię ocenić) talentu muszą robić takie proste gówno dla wspólnego mianownika podczas gdy najciekawsze rzeczy wychodzą zawsze gdy dzieje się coś nieprzewidzianego (zwykle w serii smart home, która jest najlepszą antyreklamą dla smart domu xD) gdzie mogą się wykazać. I wtedy zamiast masowo produkowanego prostego
  • Odpowiedz
@tyrytyty: Ja akurat nie przepadam za seriami z Alexem ani tej w której robi dziwne chłodzenia ani tych (choć te lubię trochę bardziej) w której recenzuje samochody a zwłaszcza tych w których omawia laptopy.
A moim problemem z seriami jest to, że jest skrajnie nie obiektywny i nie kieruje się żadnymi konkretnymi pomiarami tylko osobistymi odczuciami.
Tu klawiatura za głęboko klika, tu za taktyczna, tu sztywna tam nie sztywna (w obu
  • Odpowiedz