Wpis z mikrobloga

Prosze niech mi ktos pomoże. Jak mam odzyskać chęć do życia. Próbowałem już wszystkich antydepresantów, próbowałem również terapii u 3 różnych osób. Zero efektów. Nie daje już rady. Ostatnie 6-7 lat mam wyjęte z życiorysu. Nie potrafię przywołać żadnego wydarzenia w moim życiu. Właściwie nic się nie wydarzyło. Nie wiem gdzie podziały się te lata. Od najlepszego ucznia i prymusa stoczyłem się do totalnego głąba, który nie potrafi skupić się na 5 minut. Nie mam siły robić sobie jedzenia, nie mam siły nawet dbać o podstawową higienę. Nic mnie nie obchodzi i jedyne o czym marzę to położyć się, zapomnieć o wszystkim i już nigdy nie wstawać. Nie chce tak żyć, nie jestem taki. Pamiętam że gdy byłem dzieckiem i młodym nastolatkiem, to miałem nieskończone pokłady energii, byłem najbardziej uśmiechniętym dzieckiem w okolicy. Ciągle coś robiłem i wręcz brakowało mi czasu. Chciałem zdobywać świat i miałem warunki by go zdobyć. Nie mogę na siebie patrzeć gdy widzę czym sie stałem. Nie chce już nawet patrzeć na siebie, bo to łamie mi serce. Co mam zrobić, żeby dawny ja wrócił? Nie pociągne w takim stanie już wiele dłużej.

#przegryw #depresja #zalesie
uzaleznionyodsmutku - Prosze niech mi ktos pomoże. Jak mam odzyskać chęć do życia. Pr...

źródło: y5FaFLfKyQ-6

Pobierz
  • 46
@uzalezniony_od_smutku Mordo musisz zajarać DMT, ktoś pisał o grzybkach - też działają, natomiast DMT King, prawie 20 lat depresji z epizodami manii (welcome to dwubiegunówka) i po DMT fazie gdzie miałem ego death na 100% - czułem jakbym się na nowo narodził. Depresja out, potężny lęk out. Oczywiście nie rozwiązalo to moich problemów z dnia na dzień, natomiast dało siły i inną (lepszą ofc) perspektywę do uporania się z nimi.
@uzalezniony_od_smutku: skrót
NVLD, Nonverbal Learning Disabilities
W Spektrum autyzmu
Dużo o tym czytalem ten temat
Może być trudno tobie znaleźć pracę a nawet utrzymać się na produkcji w pracach prostych
Może od tego masz depresję jak kiedyś w takim czymś pracowałeś bo każdy tak zaczynał
Np pracę proste jakieś studenckie i potem wyszło że sobie w tym nie radziłeś zacząłeś myśleć że jesteś jakiś taki nie taki
Od tego dostałeś depresji
@uzalezniony_od_smutku: sam mam autyzm nie taki jak nvld
Dali mi kiedyś staż z pup jak byłem młody
pracowałem przy koszeniu z jakimś dziadkiem miałem coś zawiązać to ten od razu do mnie a może ty jesteś jakiś taki nie taki..zrobił jeszcze gorsza rzecz zadzwonił do swojego szefa zaczął gadać przed telefon lon jest co dziwny ty mi za pracownika dałeś! itp po powrocie do kolchozowej firmy oczywiście inni pracownicy się że