Wpis z mikrobloga

Tak zupełnie serio:
Co mają do zaoferowania poszczególne partie zwykłemu, szaremu chłopu, który pracuje i żyje aby przeżyć? Co proponują zmienić, żeby jednak żyło mu się lżej? Bo najbardziej w oczy się rzucają programy dla seniorów, dla dzieci i ich rodziców, dla małżeństw no i prawa kobiet.
Przeciętni pracujący faceci to dość duża grupa ludzi, a wydaje mi się, że tylko Konfa się do nich zwraca. Niezależnie czy ich postulaty są możliwe do zrealizowania, czy to jest program dla kretynów żeby zdobyć głosy, oni mają jakoś tam na uwadze tego chłopa, a reszta zdaje się mieć go w dupie.
#polityka #konfederacja #pis #po #wybory #polska
  • 17
:DDDD


Masz racje - wydaje Ci sie.


@gorzki99: Z czego beka? Jak by nie patrzeć to te gadki o niskich podatkach, zniesieniu PIT i tak dalej to jest coś dla zwykłego faceta. No i te historyjki o własnym samochodzie, grillu tak samo. Niezależnie od tego, czy to jest możliwe do zrobienia. Jest komunikat: będziesz miał więcej kasy, zapracujesz sobie. A czy tak będzie to można się domyślać. Ludzi, którzy się nie
A czego konkretnie ci brakuje, czego potrzebujesz?


@aegispolis: Dobrowolnego ZUSu dla przedsiębiorców. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale wiem, że to się nigdy nie stanie.
No i tego, żeby ktoś mi normalnie odpowiedział, a nie heheszki z moich obserwacji i koniec.
Sam jestem wśród niezdecydowanych i pesymistycznie patrzę na ewentualne zmiany w kraju. Najbliżej mi do libków. Na Konfę raczej nie zagłosuję za ich puszczanie oka do PiSu.
Z czego beka? Jak by nie patrzeć to te gadki o niskich podatkach, zniesieniu PIT i tak dalej to jest coś dla zwykłego faceta. No i te historyjki o własnym samochodzie, grillu tak samo. Niezależnie od tego, czy to jest możliwe do zrobienia.


@BulgarskiTaboret: Wlasnie z tego beka.

To jest cos dla idioty a nie zwyklego faceta.

Zwykly facet, zapierdzielajacy na etacie, bedacy okradanym zeby patusy mialy za co harnasie kupic,
Dobrowolnego ZUSu dla przedsiębiorców.


@BulgarskiTaboret: I w jaki sposób to są postulaty skierowane akurat do mężczyzn? Przecież to zwykłe przelewanie pieniedzy z jednej grupy do drugiej, już i tak uprzywilejowanej.

@gorzki99: Oczywiście, że możesz, o ile masz coś ciekawego do powiedzenia.
@gorzki99: Z czego beka? Jak by nie patrzeć to te gadki o niskich podatkach, zniesieniu PIT i tak dalej to jest coś dla zwykłego faceta.


@BulgarskiTaboret: o panie:
Po pierwsze, zniesienie pitu okazało się "tkaim żartem" mentzena
Po drugie obniżenie podatków tak samo, ono chcą ci "obniżyć podatki" nie podnosząc nowych XD
Po trzecie pomysły konfederacji zapewniają tylko by konkretnym grupom żyło się lepiej a nie jest nią szary chłop
@Kryspin013: Hmmm. Wybacz ale nie mam pamieci do twarzy a tym bardziej nickow. ALe cos kojarze Cie z wypoku i wydaje mi sie ze tak nie do konca sie zgadzalismy we wczesniejszych tematach:P A tutaj prosze.

Ludzie na UoP nic nie dostają od k0nfy po za #!$%@? usług publicznych


Pelna zgoda.

Nalezy jeszze dodac ze dostana nakaz pojscia w niedziele do kosciolka, zakaz rozwodow i inne takie katolibanskie bzdety.
@Dragonan: Ja to wiem. Chodziło mi raczej o wabienie wyborców pięknymi hasłami.

I w jaki sposób to są postulaty skierowane akurat do mężczyzn? Przecież to zwykłe przelewanie pieniedzy z jednej grupy do drugiej, już i tak uprzywilejowanej.


@aegispolis: Myślałem, że pytasz konkretnie o mnie, a ja jestem na JDG.

Powiedz mi jak zniesienie regulacji co do konieczności opłacania skłądek zdrowotnych przez przedsiębiorców sprawi, że ty np będziesz więcej zarabiał? xD
UWAGA, powtarzam: Nie chodzi mi o to czy postulaty są możliwe do zrealizowania tylko o wabienie przeciętnych wyborców. Nie mam zamiaru tłumaczyć jak postulaty konfy pomogą lub zaszkodzą ludziom, bo ich nie popieram. Chodzi mi o czysty marketing, opakowanie, jeśli można to tak nazwać.


@BulgarskiTaboret: Takich postulatów jest sporo, pytanie ile realnych. Lewica na przykład chce budować mieszkania, a potem odsprzedawać je za tyle ile państwo wybudowało, co ma wprowadzić pewien