Wpis z mikrobloga

@Uuroboros:
1. Nie bierz poziomu trudności powyżej śmiałego.
2. Nie wybijaj wszystkich topielców na pierwszej wyspie dopóki nie nauczysz się pozyskiwania skór.
3. Na Khorinis warto patrzeć w poradnik, żeby nic nie zepsuć.
4. Warto mieć zawsze parę wolnych punktów nauki na wypadek, gdyby trzeba się było czegoś wyuczyć do questa.
patrzeć w poradnik


@BarszczSosnowskiego: jaki poradnik? @Prokastynator

bez uniona z przyspieszaniem czasu mod jest niegrywalny


@Prokastynator: mam uniony na szczęście, prawie 3 godziny dziś spędziłem instalując i odinstalować mody i gothica bo jedno mi nie chciało działać nie wiedziałem co itp itd wreszcie się udało. Też będę grał na łatwym, mam dość denerwowania się w grach które często rzucają przeciwników typu gąbka na obrażenia onehittująca.
@BarszczSosnowskiego

4. Warto mieć zawsze
- bez uniona z przyspieszaniem czasu mod jest niegrywalny


@Prokastynator: Ja przeszedłem bez i był grywalny.

@Uuroboros Na pewno trzeba się wyuczyć wycinania serc. Reszta nie pamiętam, czy była potrzebna, ale wyuczyłem się jej w drugim rozdziale, jak miałem nieco więcej punktów.
W drugim rozdziale dostaje się od dowódcy na statku dobry miecz pod zręczność, który starcza na dość długo. Dlatego warto dorzucić co nieco w zręczność, nawet jeśli grasz pod
BarszczSosnowskiego - >- bez uniona z przyspieszaniem czasu mod jest niegrywalny

@Pr...

źródło: 20210908215639_1

Pobierz
@Uuroboros: Czego nie robić? - Nie rozwijać umiejętności myśląc o G 2. Drzewko umiejętności Odysei w zamyśle twórców moda miało przypominać to z G 3, to znaczy że trzeba wydać więcej pn. na atrybuty i umiejętności i koniecznie pamiętać o zwiększaniu żywotności. Fabuła moda zmusza do brudnych i podstępnych zagrywek, dlatego zręczność i umiejętości złodziejskie są niezbędne Rolandowi, chłopcu, który chciał zostać świętym wojownikiem Innosa. Jeśli lubisz magie, musisz pamiętać że