Wpis z mikrobloga

na pracuj.pl 90% ofert to trzeba umieć w programowanie, albo są jakieś kierownicze stanowiska w finansach / bankach gdzie trzeba mieć sporo doświadczenia. OLX wiele osób odradza, bo dużo Januszy i niskie stawki. To gdzie jeszcze szukać dobrej roboty?

Czy znacie jeszcze jakieś popularne portale, czy trzeba szukać bezpośrednio na stronie ewentualnego pracodawcy? Obecnie mam taką robotę przy kompie gdzie klepie "excela" 8h, ale nie ma z tego kokosów. Umiem w kąkuter, ale nie na tyle żeby obrabiać pythona za 30k

Jako że jestem młody i sprawny fizycznie pomyślałem sobie że mógłbym to wykorzystać i sobie "ubrudzić ręcę" i popracować fizycznie, póki jeszcze jest siła i zdrowie, jeśli jest gdzieś hajs do zebrania, no tylko gdzie? Nie założę bez doświadczenia firmy co kładzie kostkę brukową i wyciąga 20k / mc, ale może jest jakaś branża co ma mega ssanie na pracowników i po krótkim przeszkoleniu jest ciekawy hajs?
dzięki za wskazówki

#praca
  • 7
@charlie1919: stawianie regałów wysokiego składowania, dobra kasa nawet jak dla pracowników. Ale cały czas jesteś na wyjazdach. Plus dość mocno eksploatująca fizycznie. No i żeby zacząć robić na sobie to trzeba było by się zatrudnić gdzieś na trochę i ogarnąć co z czym się je, plus dorwać jakies kontakty.