Wpis z mikrobloga

Hej Kochani, jak tam Wasz poranek? ()

Ja już po porannym joggingu i właśnie spoglądam z okna mojego 5-gwiazdkowego apartamentu na Big Bena zastanawiając się czy za pomocą WIFI przejść z dochodu pasywnego 150 tys. / tygodniowo na 250 tys. / tygodniowo <ogień> <ogień> <pięść> <pięść> <emotka latającego banknotu> <emotka latającego banknotu> <buźka w okularach> <buźka w okularach>

Zainteresowany? Priv ()

#frajerzyzmlm #mlm #pracbaza #takbylo
  • 8
@DeutscheGesetze: mam specjalne względy w tej sieci restauracji - i to w całej polsce. Nazywa się bonifikarta, tylko dla wybranych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

świetnie, że poważnie podchodzisz do tego przedsięwzięcia i dobierasz strój do powagi szansy jaką masz na poprawienie swojego życia i osiągnięcie sukcesu!!!!! <ogień> <ogień> <pięść> <pięść> <emotka latającego banknotu> <emotka latającego banknotu>
@saggitarius_a: hej () jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszam również priv - posiadam narzędzia, które pozwolą Ci zarobić jeszcze więcej, jeszcze bardziej poszerzą Twoje horyzonty oraz myślenie, jak również zapewnią większy dochód pasywny <pięść> zapraszam Ciebie również do mojej grupy tematycznej i zachęcam do wykupienia pakietu "ELITE" - aktualnie mamy zniżkę do końca sierpnia z 5999 zł na 299 zł! <ogień trzy razy>