Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich jajogłowych ;) Zgodnie z zapowiedziami sprzed dwóch tygodni usuwam z ligi @Everbro i @Synonimdobra. Nie było z ich strony żadnego kontaktu. Nowi uczestnicy to @BDJQP (wracający po rocznej przerwie) i @TheGreatest. Witam w naszym gronie. Mam nadzieję, że przyłożycie się do gry jak pozostali uczestnicy. Wracam również z pytaniem o ewentualną nagrodę dla zwycięzcy, choćby nawet symboliczną. Czy jesteście za tym, aby dołożyć niewielka kwotę do wspólnej puli?
@BrzytwaOckhama
@ticos
@TinkerBell
@Ever_Ns
@Jrv20
@Nerax123
@vincii89
@shinX
@Pietal
@dagack
@BDJQP
@TheGreatest

Termin draftu proponuję CZWARTEK 7 września, godz. 20.30. Mamy jeszcze trochę czasu, więc i na korekty terminu jest pora.
#nflmirko #nfl
  • 12
  • Odpowiedz
Tak dla nagród, tak dla terminu.
Proponuję rozważenie dwóch zmian w punktacji: dodanie PPR (punktów za złapane podania) i gry na IDP (indywidualnych graczy w defensywie zamiast całych drużyn)
  • Odpowiedz
@Tinkerbell_Kapitan_Hak: Tak dla nagród, termin też mi pasuje. Rozważyłbym stworzenia Discorda bo mam wrażenie że wiele osób przestało korzystać z Mirko i już w twoim poprzednim poście przewijały się takie komentarze.

@BrzytwaOckhama przysiągłbym że mieliśmy PPR w poprzednich sezonach i zgoda że bym je zostawił.

IDP imo rozwodni trochę za mocno temat defensywy. Ja preferuję całe ekipy ale się dostosuję
  • Odpowiedz
Mi temat Discorda jest całkowicie obcy, więc mam prośbę do pozostałych osób o założenie kanału i wysłanie zaproszeń reszcie grupy. a co do punktacji DEF. Ja wolałbym zostać tylko przy zawodnikach ofensywnych i obronę zostawić tylko drużynową.
  • Odpowiedz
@Tinkerbell_Kapitan_Hak: Posiadam kanał na DC, jak chcecie mogę was wpuścić zrobić osobne podkanały związane z Ligą. Powoli tworzy się na nim też banda ludzi interesujących się ligą, chociaż discord jest ogólny i kameralny. głównie jako źródło kontaktu dla znajomych i ludzi którzy z nimi grają.
  • Odpowiedz