Wpis z mikrobloga

@RadzieckiSnajper: No tak bo nikt nie bada Bałtyku xD I spoiler alert: ścieki wylewa się do rzek wszędzie na świecie xD
I gdzie indziej nie ma wraków, wycieków, jakichś pozostałości po II wojnie światowej, lol. Poza tym serio są miejsca gdzie Bałtyk jest krystalicznie czysty, ale nie znajdziesz ich zatrzymując się w Mechelinkach (chociaż nie jest tam zła ta woda)

W dupie byłeś ziom i gówno widziałeś xD
@RadzieckiSnajper: szanujący siebie człowiek nad Bałtyk nie jeździ. Wszędzie zakopane pampersy ze sraką, ludzie chodzący do wody się wylać, walające się butelki/szkło/puszki/kiepy, ścisk, wyzysk, dookoła patologia - każdy #!$%@?, każdy smrodzi fajkami. Jeśli komuś takie coś sprawia przyjemność to musi być strasznie biednym mentalnie człowiekiem.
@RadzieckiSnajper: kąpać to jeszcze można zrozumieć, bo nie każda plaża jest zasyfiona

Ale żarcie ryb z Bałtyku, to swoisty test na inteligencję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Spożywasz? Jesteś upośledzony ¯\(ツ)/¯

Ciężko nawet z tym dyskutować :p
@RadzieckiSnajper: od urodzenia mieszkam nad morzem, dosłownie mam do bałtyku 200m. Ostatni raz gdy się w nim kąpałem to jak miałem 7 lat czyli lekko z 20 lat temu xD Zdarzało mi się chodzić na plażę, szczególnie lubię spacerować po plaży zimą gdy nie ma dosłownie nikogo, ale od pływania to mam przeźroczyste, żwirowe jeziorka których w promieniu 50km jest całe multum, a mam też kilka ulubionych. Serio, spora część rdzennych