Wpis z mikrobloga

@blackdevile1995: Kwestia notariusza za chajs co ogarnie trochę na lewo, i się wszystko da, kwestia kasy takie życie. Andrzej, czy tam raczej ktoś w nim w zmowie ładnie pewnie #!$%@? Mariuszka heh ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Przypomnę jeszcze, że właśnie dość nie tak dawno temu Andrzej dawał Mariuszowi jakieś pismo do podpisania, a tak naprawdę #!$%@? wie co podpisał, bo Mariusz mówił, że nie pamięta itp. (
@Anunnaki:
Jak zaczął tam zaglądać coraz częściej,to już pisałem,żeby mu się nie ubzdurało przejęcie za jakąś niby pomoc,czy coś. A to było dawno temu. Jakoś jak sąsiadka wpadała po fanty z dostaw, Andrzejek zresztą jej podawał.
Jak te dwa wory ziemniaków stały przy wtyczce. Tamten czas jakoś. Jeszcze ten pierwszy włodarz był.
Czyli możliwe,że Mario po ZK nie będzie miał do czego wracać xd
@Anunnaki: @LenoV12 Przykro mi, ale muszę uciąć wasze fantazje. Tak się nie da sprzedać mieszkania, a jeśli myslicie, że ktokolwiek z tej patologii lub jej orbiterów jest w stanie przepchnąć tego rzędu wał u notariusza w 2023 roku, że ten sfałszuje akt notarialny lub pozwoli go podpisać „zdalnie” to pozdrawiam serdecznie.
@PositiveRate: Ale czemu miałby fałszować?
Skoro Andrzejek przekręcił Maria,że za opiekę mieszkanie. Albo za przysłowiową złotówkę.
Mariem łatwo manipulować,to ten mógł mu obiecać cuda i Mario się zgodził. Tym bardziej,że u Andrzejka w rodzinie ktoś jakiś numer z mieszkaniem zrobił. Andrzejek sam się chwalił,że ktoś od niego z rodziny miał się wprowadzić do pustego mieszkania i je zawłaszczyć,albo z wynajmu się nie wyprowadzili. Nie pamiętam dokładnie,ale coś w tym stylu
@LenoV12: Notariusz nie klepnie sprzedaży w takiej sytuacji, kiedy ktoś przyprowadza pijanego, żywego trupa, który ledwo chodzi, nic nie kuma i zamierza sprzedać mieszkanie jakoś wyraźnie poniżej wartości. Taka akcja tak bardzo śmierdzi i jest lewa, że ktoś, kto ma bardzo dużo do stracenia, a na zarobki na co dzień nie narzeka, po prostu nie podejmie tego ryzyka, nawet jeśli z natury jest przekręciarzem.
@PositiveRate:
To nagranie mi mówi,że rządzi tam już Andrzejek 28:40
Ale po kolei...
Jakieś dwa miesiące temu. Andrzejek zapowiadał się z jakimiś papierami do podpisania przez Maria. Discordy odradzały Mariuszowi podpisanie tych papierów.
Po tamtym dniu, Mariusz wyprowadzany na dwór przez Andrzejka,razem z bankami naliczyłem cztery razy. Co oczywiście "dokumentuje" i wstawia na tt. A robaki z dnia na dzień zaczynają się bać Andrzejka.
Na tym nagraniu wpada w nocy,niby że
LenoV12 - @PositiveRate: 
To nagranie mi mówi,że rządzi tam już Andrzejek 28:40
Ale p...
@LenoV12: Nie wiem co ten gość tam robi ani jaki ma w tym interes, ale żaden notariusz, który zobaczy Maria nie sporządzi aktu notarialnego sprzedaży lub tym bardziej darowizny tego mieszkania. Notariusz jest właśnie m.in. od tego żeby do takich sytuacji nie dochodziło. Oczywiście zdarzają się różne patologie i nadużycia, ale takich akcji (jeśli już) nie robi się na taką skalę i z tego rodzaju przypałowcami jak ekipa Daniela Magicala. Wątpię