Wpis z mikrobloga

Pojawilo sie dlugo wyczekiwane programistyczne bingo v.4 uzupelnione o Wasze propozycje. Sprawdzcie czy nadajecie sie do pracy w IT. Im wiecej punktow macie tym wieksze Wasze szanse na kariere w branzy. Nie zapomnijcie sie podzielic w komentarzach Waszymi wynikami :)

#programowanie #pracait #programista15k #java #python #testowanieoprogramowania #programista25k #programista #it #bekazpodludzi #bekazprzegrywow #bekazinceli
Pobierz pieczonyszczurz_ogniska - Pojawilo sie dlugo wyczekiwane programistyczne bingo v.4 uz...
źródło: programistyczne bingo
  • 43
@pieczony_szczur_z_ogniska: Jestem z IT, a jednak ciężko mi coś znaleźć w Twoim bingo. Osobiście uważam, że ludzie plujący żółcią robią projekcje własnych problemów na innych, żeby się dowartościować ;).
Poza tym uważam, że jesteś toksycznym dupkiem, ale fajnie z Ciebie podrzeć czasem łacha.
@pieczony_szczur_z_ogniska: Cóż, to nie moja wina, że ktoś ma zaburzony światopogląd albo nie rozumie, że stereotypy to nie rzeczywistość :).
Natomiast zatanawia mnie czemu Ciebie to tak boli? Krzywdę Ci jakąś ktoś wyrządził? Czy to może po prostu zwykla polska bezinteresowna zawiść?
@pieczony_szczur_z_ogniska: Przykro się czyta, że ktoś może mieć takie mizerne rozrywki w swoim życiu jak naśmiewanie się z jakiejś grupy ludzi. Ale nie będę tutaj wydawał wyroków, bo sam lepszy nie jestem skoro śmieszy mnie człowiek, któremu w pożarze spaliło się coś pod kopułą.
@pieczony_szczur_z_ogniska: Nie piecze. To moje guilty pleasure wdawanie się w dyskusje z takimi toksykami jak Ty, zeby spróbować zrozumieć dlaczego ten człowiek pała taką żółcią, nienawiścią, wstrętem itp do grupy ludzi, z którą pewnie nie ma nic do czynienia, a swoją wiedzę opiera na zaczytanych stereotypach (nie mówię, że te się nie wzięły z powietrza, sam poznałem dziwnych ludzi w IT).

Po prostu mnie to intryguje, że poświecasz czas na opracowywanie
@seanconnery: Ja nie robie w IT i zdaje sobie sprawe ze wiele z tych rzeczy moga nie miec przelozenia na rzeczywistowsc ale przecietny Polak tak wlasnie postrzega programistow. Z wlasnego doswiadczenia dodam ze najwieksze szkolne posmiewiska i spierdoIiny szly w kierunku IT. Moze sie teraz pozmienialo ale te stereotypy jednak sie znikad nie wziely. Tak Was widza ludzie.