Wpis z mikrobloga

weźcie popatrzcie na mapę świata, rosja taka olbrzymia, ma pełno zasobów na tym olbrzymim obszarze, jak ukraina miałaby to niby wygrać, to co się teraz dzieje - brak postępów - jest oczywistą konsekwencją stanu rzeczy z jakim mamy do czynienia
#ukraina #wojna #rosja
aa-aa - weźcie popatrzcie na mapę świata, rosja taka olbrzymia, ma pełno zasobów na t...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • 0
@Kingside: ja im nie odmawiam zawziętości i waleczności, po prostu oni nie są w stanie tego wygrać, to jest nierealne bez pełnoskalowego wsparcia z zachodu którego po prostu nie będzie, to już gejm over, zajęte terytoria przyklepią ruskim i po wszystkim
  • Odpowiedz
@aa-aa: Rosja jest dużo mniejsza, ta mapa to rzut walcowy kuli, dlatego wydaje się taka duża. Afryka ( 7200 km) jest szersza od Rosji (6400 km).
  • Odpowiedz
@aa-aa no i Ukrainie prędzej czy później skończą się ludzie a ruskim nie. Pisałem to na początku wojny że gdy będą brać po jednym iwanku z każdej dziury to u nich i tak to nic nie zmieni a wojsko się będzie trzymać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kingside: to jest też kolejny temat, że ukraina nie ściąga swoich obywateli, kończą im się kadry i co oni zrobią za niedługo, zbliża się koniec
  • Odpowiedz
@aa-aa: Rosja ma wszystko - zasoby naturalne, gaz, ropę metale ziem rzadkich - nigdy nie zrozumiem tego ze zamiast bogacić się rozwijać robią z siebie pożal się Boże mocarstwo….
  • Odpowiedz
  • 1
@Atryu: to też prawda, ktoś tutaj kiedyś napisał, że jakby reszta ludzi poleciała w kosmos to oni by za nami polecieli i dalej sapali tylko po to, żeby robić na złość, zaszkodzić
  • Odpowiedz
@aa-aa: duży kraj, napada cię duży wielki ogromny kraj, zobacz na mapie. poddaj się xd ok saszka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szkoda ze w dostępie do kibla, pkb, zwalczaniu hiv, biedy i narkomanii juz tacy wielcy nie są xd
  • Odpowiedz
  • 0
@R2D2_z_Sosnowca: czekaj czekaj, rzeczywiście, to dlaczego są wszędzie tak ukazywani na mapach, ale numer, nigdy nad tym się nie zastanawiałem. Ta mapa ukazuje prawdziwe rozmiary, tak?
Ale surowce to mają ruscy to podtrzymywania wojny niestety
  • Odpowiedz