Wpis z mikrobloga

Niektórzy na tagu mogą mnie kojarzyć z bardzo negatywnego nastawiania do Sobola i tych wszystkich Legend. Od samego początku pisałem, że jest to „trener” fatalny i bez najmniejszego pomysłu na grę. Nawet nie umie dobrze dobrać składu i nie uczy się na błędach, przegraliśmy z Puszczą w barażu w identyczny sposób, jak w lidze xD Bardzo dobrze, że przegraliśmy. To jest ostatni dzwonek, żeby zareagować. Z normalnym trenerem awansujemy z palcem w piździe, goląc wszystkich po 2-3 do 0. Jak można z tak potężny skład, tak potężnie wszystko psuć? Do tego mruczy podczas wywiadów, oczywiście jeżeli się odważy do niego wyjść. Ostatnio podchodzi do nich Bogdan Zając, który w sumie jako asystent jest jedynym członkiem sztabu, którego można zostawić, reszta do #!$%@?. Podsumowując: Sobol jest #!$%@?, a miejsce Legend jest w muzeum. Dziękuje bardzo za uwagę, teraz idę zaatakować X-a.

  • 3
Ja osiągnąłem już ten mistyczny chłód. Dopóki Jareczek zasrany będzie robił po swojemu dopóty nie będę miał ochoty na oglądanie tego gówna