Wpis z mikrobloga

@radonix: Masz problemy z logicznym myśleniem? Nie odróżniasz słów "sponsor" od "sprawca"? Nigdy nie widziałeś więcej niż jednego sponsora jakiegoś wydarzenia? Idź uprawiać pisowską propagandę do innych wpisów, bo tu zaraz polecisz na czarną.
@Nassi Wiem że to mem ale nieprawdziwy, by Orlen mógł napędzić inflację w tym kraju musiałby być najmniej tak potężny jak Microsoft. Oczywiście nie jest tak że Orlen nie ma nic do inflacji bo ma, ale to jest naprawdę śmieszny procent.
@Njal: Powiedz mi, że masz zerowe pojęcie o ekonomii i gospodarce bez mówienia mi, że nie masz pojęcia o ekonomii i gospodarce. Zarówno bułka, którą jesz na śniadanie, jak i fryzjer, który cię później #!$%@?, mają jedną wspólną cechę: muszą się dostać z punktu A do punktu B i robią to na paliwie z Orlenu. ORLEN MA BARDZO DUŻY WPŁYW NA INFLACJĘ. Choć oczywiście dochodzi tu do uproszczenia, bo za Orlenem
@Nassi To jest taka bzdura że szkoda nawet o tym dyskutować bo zapawa o karykaturę. No ale proste umysły takie jak twój muszą znaleźć sobie wroga na którego wszystko będą mogli zwalić.

Orlen ma minimalny wpływ na inflację, graniczący z błędem.

Największy wpływ na inflację maja błędne decyzje NBP oraz czujący przypływ przedsiębiorcy. Na dalszym planie jest wojna na granicy oraz reszta polityki fiskalnej, na samym końcu z małym pyrdkiem stoi Obajtek