Wpis z mikrobloga

W październiku była Pandora Gate. W listopadzie gwiazda Natana Marconia zaczęła świecić najmocniej ze wszystkich. Nie wiem, co się wydarzy w grudniu, ale w styczniu... wyobraźcie sobie, że jesteście osobą publiczną. Naprawdę znanym człowiekiem. Przy okazji jednego z afterparty upijacie się do nie nieprzytomności, ale dużego stopnia. I się trochę zapominacie. Zaczynacie całować się ze swoją siostrą usta w usta, łapać za talię i piersi. I to trwa tak kilka minut. Po tym wychodzicie razem i idąc korytarzem do swojego pokoju, zaczynasz łapać ją za pupę. Nie kryjecie się z tym zbytnio, bo wszędzie są ludzie. Wszyscy są w szoku. Następnego dnia błagacie każdego, który był tego świadkiem, aby zachować to w tajemnicy. A przy okazji prosząc o to, pytacie też o następnych potencjalnych widzów całego zdarzenia. A tu się okazuje, że ktoś posiada nagranie sporej części całego zajścia.

Podążajcie za mną, moje drogie owieczki.
01.01.2024

#famemma
  • 50
  • Odpowiedz
@CeZ_: Ta historia już krążyła w internecie i jeśli chodzi o to samo to ta postać już się pojawiała przy okazji ostatnich afer.
  • Odpowiedz
  • 3
@CeZ_: Odrobinę. Może inaczej. Jakbyś wrzucił ją teraz na kartę walk freakfightów, to zdecydowana większość musiałaby ją googlować. Podobnie jak musiała zrobić to większość użytkowników wykopu przy okazji „Maślany".
  • Odpowiedz
Ta historia już krążyła w internecie i jeśli chodzi o to samo to ta postać już się pojawiała przy okazji ostatnich afer.


@PZt37: a to musiała mnie całkowicie ominąć
  • Odpowiedz
  • 5
@Crankees: Ja dostaję regularne rady w postaci wiadomości i telefonów, abym w grudniu lepiej się do jakiegoś schronu schował. Pewnie mnie wszystko ominie :(
  • Odpowiedz
W listopadzie gwiazda Natana Marconia zaczęła świecić najmocniej ze wszystkich.


@Potifara: Spokojnie, jeszcze ja się nie odpaliłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) 24'' może być mój, bo w 23'' sekcja kryminalna mi robiła przeszukanie w mieszkaniu, jestem większym gangsterem dzięki temu jak Denis i 3/4 innych Josefów
  • Odpowiedz