Wpis z mikrobloga

Korzystacie z bieżni do biurka? Doskwiera mi ból stawów, w związku z czym mam pytanie jak się sprawdza te urządzenie :)

Ostatnio doskwierają mi bóle stawów. Podejrzewałem bolerioze ale jednak, coraz bardziej skłaniam się do tego, że to wina siedzącego trybu życia.

Tu moje pytanie. Czy bieżnia do biurka może pomóc z walką z bólem stawów? Na krzesłach siedzę zwykle w bardzo dziwnej pozycji (nogi mam zgięte i siedzę na nich xD), działa pewnego rodzaju dźwignia na stawy i stąd podejrzewam, że bierze się ból.

Jak oceniacie bieżnie, jeśli korzystacie? Czy ktoś się spotkał z podobny problemem bólu stawów i bieżnia w tym pomogła?

#programista15k #programowanie - pozwolę sobie te tagi zawołać, bo tutaj największa szansa, ze znajdę użytkowników :)
#medycyna #lekarz #zdrowie #borelioza - te tagi też pozwolę sobie zawołać, bo może pomożecie w związku z bólem stawów :)
  • 12
  • Odpowiedz
Ostatnio doskwierają mi bóle stawów. Podejrzewałem bolerioze ale jednak, coraz bardziej skłaniam się do tego, że to wina siedzącego trybu życia.


@mudmen: kocham wykop za lolcontent

Tu moje pytanie. Czy bieżnia do biurka może pomóc z walką z bólem stawów? Na krzesłach siedzę zwykle w bardzo dziwnej pozycji (nogi mam zgięte i siedzę na nich xD), działa pewnego rodzaju dźwignia na stawy i stąd podejrzewam, że bierze się ból.


Kup sobie
  • Odpowiedz
@Strahl: Czemu sądzisz, że lolcontent?
Przeciwciała mi wyszły jakiś czas temu na granicy, był lekki wynik dodatni, natomiast drugie przeciwciała ujemne.

Westernblot wskazał, że teoretycznie boleriozy nie mam (ale weternblot może się czasem mylić jeśli dobrze się orientuję). Omawiałem wyniki z dwoma lekarzami, stwierdzili, że według wyników raczej nie mam boleriozy ale lepiej to obserwować na przyszłość.

Ruszam dupę na siłownie 3-4 razy w tygodniu i staram się przebiec chociaż 6
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mudmen: Mireczku, jak już to jest boReLioza. Jak cierpisz na "boleriozę" to znaczy, że najpewniej lekarz robi Cię w #!$%@? ;)
@janis-biodro: Ty, ale jeżeli faktycznie zarabiasz 60k miesięczny to po co się tym chwalisz i co to wnosi do tego tematu?
  • Odpowiedz