Wpis z mikrobloga

Ja pierdziele, wydac 120 mln za 30letniego grajka, w klubie który ma zasade żeby nie dawać kontraktow dłuższych niż rok czy tam dwa pilkarzom 30+ xD i to za grajka, którym nie wiem czemu ludzie sie tak fascynują. Ani dryblingu, ani szybkości. Wiem, ze posucha na rynku snajperow, bo united też 70mln za 21 letniego jednosezonowca dało, ale jak czytam komentarze że transfer Kane'a do Bayernu to outstanding move to mam tylko xD.

#transfery #pilkanozna
  • 14
@syjam007 pytanie ile meczów Tottenhamu miałeś okazję oglądać, ostatni sezon to Harry ciągnął ta zgraję nieudaczników.
Wiadomo, że hajs ogromny, ale Tottenham nie sprzedaje nigdy tanio. Taki właściciel.
Harry to jest akurat taki zawodnik, który haruje bardzo dużo na boisku, także z nim Bayern będzie jeszcze groźniejszy.
Może to odważna predykcja, ale myślę że rekord Roberta w tym lub przyszłym sezonie może być zagrożony.
@Orowerbogatszy: czemu? przecież w porównaniu do Kane'a Lewy to demon prędkości i dryblingu. Oglądałem parę meczu Totsow i żadnego wrażenia na mnie nie robił Kane. W reprezentacji też. ok, możecie mieć inne zdanie, ale imho to słaby transfer, przeczy kilkudziesięciom lat polityki Bayernu.
@syjam007: Odpisz normalnie, merytorycznie jak teraz. Zobaczysz jak będzie strzelał regularnie. Tym się różnimy że jak oglądałem mecze Tottenhamu jak w ataku był Defoe czy Keane. Widziałem więcej meczów totków z udziałem Kane, niż kilka. Wrócę tu w maju się zapytać kto miał rację.
@Orowerbogatszy: totkow oglądałem za czasów drugiego Keana, Robbiego. Po prostu nie jestem fanem Harego, bo w dobie Messiego, Ronaldo czy nawet Lewego, jest sporo za nimi i stawianie go w tym samym rzędzie jest imho przesada. Nie mam wątpliwości że na podwórku bundes zdobędzie króla, ale w pucharach nie wróżę sukcesów. Spoko, możemy się o browara założyć ;)
@syjam007: Nie ma drugiego tak skutecznego i regularnego napastnika w PL w ostatniej dekadzie jak Kane. Zobacz z kim zawsze musiał rywalizować o miano króla strzelców, zwłaszcza w ostatnich latach poziom napastników był wręcz światowy. Ja jestem kibicem Arsenalu, ale umiem obiektywnie uznać Kane'a za najlepszego napastnika w lidze w ostatnich latach. I to już nie chodzi o to, czy go lubisz czy nie. Suche fakty i statystyki, Kane'owi brakuje tylko
@Orowerbogatszy: dlatego pisałem że jak czytam komentarze " specjalistów" to tego nie rozumiem. nie odbieram mu zasług, bo ponad 200 goli w PL to duży wyczyn, ale na zdrowy rozum, ponad 100 mln za 30 letniego gracza z doświadczeniem w jednej lidze to przesada i tego nie rozumiem.