Wpis z mikrobloga

Serdeczne podziękowania dla użytkownika @RumClapton - dzięki niemu kupiłem sobie właśnie dwa nowe cudeńka i już rozmyślam, skąd pożyczkę wziąć, bo czuję że znowu się wciągnę w perfumy i ze zwykłej wypłaty nie wyrobię z kupowaniem kolejnych xD

Bentley Infinite Intense i Lalique Pour Homme Equus właśnie wylądowały na półeczce w łazience i będę testował ( ͡° ͜ʖ ͡°) na razie psiknąłem sobie oba na nadgarstki (jeden na lewy nadgarstek, drugi na drugi) i wącham się co chwilę, taki podjarany jestem xD

Ktoś ma jeszcze do polecenia coś taniego, co można na Notino dorwać? Z góry dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy
  • 12
  • Odpowiedz
wylądowały na półeczce w łazience


@FanRuskichPierogow: Tego nie polecam. To najgorsze miejsce na przechowywanie perfum - wilgotno + częste wachania temperatury - dwa czynniki, których perfumy nie lubią.

Ktoś ma jeszcze do polecenia coś
  • Odpowiedz
@FanRuskichPierogow: Dzięki ;) Ale jeszcze kilkanaście, kilkadziesiąt flakonów dalej i mnie przeklniesz za te polecajki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
A więc nie tracąc czasu
Do tego co wymienił @zelgawis2 mogę dodać bardzo polecane również
Moschino Uomo? (białe mydło z cytrusami)
Armaf Club de Nuit Intense Man (klon Aventusa z dobrymi parametrami)
Rasasi Hawas
  • Odpowiedz
@RumClapton: dostanę je w Notino stacjonarnym do powąchania?

@zGdyniMlodyG @Seractil12 @zelgawis2 a jak półeczka w łazience to szafka, odcięta od wilgoci itp, bo zamykana? Też lepiej trzymać w innym miejscu? W sumie mam stojak z bransoletkami w sypialni, idealne miejsce na stoisko perfumowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@zelgawis2 te Encre Noir mi się spodobały i planowałem za miesiąc je kupić, a tego
  • Odpowiedz
@FanRuskichPierogow: Azzaro pour homme widziałem ostatnio w sephorze, zazwyczaj pierwsza półka (bo to leci alfabetycznie) na samym dole. Drakkary być może w Notino, ale z resztą może być problem, mam część z nich do odlania, możemy się zgadać jak zrobisz rozeznanie np na fragrze co by Ci przypasowało ;)
  • Odpowiedz
@RumClapton: siemka mistrzu, sorki, że stary wątek odkopuję, ale nie ma sensu nowego tworzyć. Byłem obczajać, obczaiłem co się dało i najbardziej przypadły mi do gustu Moschino Uomo, ale tylko przez dosłownie minutę je czułem na tym testerze - potem nic, jakby się rozmył zapach. Buteleczka 100ml była w cenie 98zł, więc miałem brać, ale okazało się, że nie mają na stanie i wszystkie wyprzedane xD

Możliwe że perfum po 1-2 minutach już nie czuć? Mocno mnie to zdziwiło i 3 różnych papierków próbowałem i na każdym to samo.

Dodatkowo, czytam sobie fragrance i bardzo fajnie brzmią te 2 - Armaf Club de Nuit Intense Man i
Rasasi Hawas. Jak masz je i mógłbyś odsprzedać np 10-20ml każdego (żeby na próbę było), to byłbym bardzo wdzięczny. Możemy oczywiście się na priv zgadać (chyba mam
  • Odpowiedz