Wpis z mikrobloga

Zwykle jestem przeciwny wrzucaniu zdjęć i nagrań z kamerek i robieniu gowno burz, ale to trzeba tępić.
Wyjazd z garażu, środek drogi zostawi auto bo tylko na kilkanaście minut
300 metrów wcześniej jest parking: pusty ale płatny za wjazd, wiec porzucają auta gdzie popadnie. Straż miejska ma to gdzieś, jest zajęta wypisywaniem mandatów za brak biletu za prywatnym parkingu Lidla kilometr dalej.
Warszawa, Wolumen. 12:45 11 sierpnia
#samochody #stopcham #patologiazewsi #patologia #strazmiejska #warszawa #tablicerejestracyjne
Gubter86 - Zwykle jestem przeciwny wrzucaniu zdjęć i nagrań z kamerek i robieniu gown...

źródło: IMG_0006

Pobierz
  • 7
  • 1
@onomatopeja_w: ludzie widzą że jest garaż. Jest tez tabliczka wyjazd nie zastawiać. Sa zwyczajnie aspołeczni i maja gdzies ze wiele innych osób nie wyjedzie.
Nie interesuje mnie niszczenie cudzego auta i spuszczanie powietrza. Chce wyjechać z garażu a nie tracić kolejny czas nawet na samo tłumaczenie takiej osobie dlaczego się nie porzuca auta na środku wyjazdu
@Gubter86: spuścić powietrze z jednego koła i może coś dotrze. U nas w dzielnicy stadion lokalny- odbywa się oś groma treningów młodzików. Od frontu parking, od tylu uliczka domków jednorodzinnych. Ile razy tam pozastawiane wjazdy… Ludzie to debile, bo zaparkować mogliby 200 metrów dalej, ale to już za daleko…