Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy to przypadkowa obserwacja środowiska w którym przebywałem i przebywam ale zauważyłem, że bardzo często młode różowepaski mają problemy z sercem i nie mogą robić określonych rzeczy (zwykle wysiłku fizycznego). Na oko nawet 25% znanych mi dziewczyn miało mniejsze lub większe problemy z sercem

Natomiast niebieskich pasków znam bardzo dużo i chyba tylko jednego co miał problemy ze swoją pompą. Skąd się to bierze? Panie częściej się badają czy jakiś czynnik ze środowiska im szkodzi?

Ktoś też to zauważył po swoich znajomych?

#teoriespiskowe #niebieskiepaski #rozowepaski
SzubiDubiDu - Nie wiem czy to przypadkowa obserwacja środowiska w którym przebywałem ...

źródło: st,small,507x507-pad,600x600,f8f8f8

Pobierz

Czy masz problemy ze swoim sercem?

  • Niebieski - pompa działa jak trzeba 66.3% (69)
  • Różowy - pompa działa jak trzeba 8.7% (9)
  • Niebieski - miewam problemy 19.2% (20)
  • Różowy - miewam problemy 5.8% (6)

Oddanych głosów: 104

  • 9
Nie wiem czy to przypadkowa obserwacja środowiska w którym przebywałem i przebywam ale zauważyłem, że bardzo często młode różowepaski mają problemy z sercem i nie mogą robić określonych rzeczy (zwykle wysiłku fizycznego). Na oko nawet 25% znanych mi dziewczyn miało mniejsze lub większe problemy z sercem


@SzubiDubiDu: jak przebywasz w środowisku gdzie wszyscy są grubi i się nie ruszają to się nie dziwię, że tak jest

Moje znajome w znacznej większości
jak przebywasz w środowisku gdzie wszyscy są grubi i się nie ruszają to się nie dziwię, że tak jest


@niochland: jeżeli przebywam w takim środowisku to czemu tylko różowe mają problemy a niebiescy nie?
@SzubiDubiDu: a może?

Kobiety otrzymały prawie 1,5 mln dawek szczepionki, a mężczyźni niecałe 700 tys.

Wśród ponad 2,1 mln zastrzyków, które do tej pory otrzymali Polacy, ponad 700 tys. przyjęły osoby w wieku 70 lat i więcej. W >pozostałych grupach wiekowych (18–29, 30–39, 40–49, 50–59, 60–69) liczba zaszczepionych waha się od ponad 200 do prawie >400 tys. W tych danych publikowanych przez Ministerstwo Zdrowia można zauważyć dużą dysproporcję ze względu na