Wpis z mikrobloga

@tomo1111

przecież konfa jest za utrzymaniem całego socjalu, w tym 13, 14 i 500 plus, a to ze nie są za jakaś śmieszna waloryzacja, która będzie kosztować 20 mld zł rocznie, co przy naszym PKB jest nic nie znaczącym wysrywem, to nie znaczy ze zagłosuje na nazioli, szurow, prorosyjskich pachołków, katotalibow i antyunijnych sabotażystów, chcących nas cofnąć do bagna sprzed 2004 roku xddd

Szanujmy się, nawet jakby mnie to miało kosztować kilka
@DrFaithless: Może powiedzmy inaczej - jest przeciw waloryzacji i wprowadzaniu nowego jako jedyna partia ¯\(ツ)/¯ Niezły populizm w kraju gdzie większość społeczeństwa to socjaliści.

w tym 13, 14


Opowiedzieli się za likwidacją 13 i 14 w kraju emerytów. Populizm rzeczywiście.
Opowiedzieli się za likwidacją 13 i 14 w kraju emerytów. Populizm rzeczywiście.


@tomo1111: 13 i 14 to ładnie ubrana 8% waloryzacji emerytur które jest potrzebne. Możesz popierać lub nie takie dodatkowe emeryturki to nic innego jak chwyt marketingowy pisu bo jak wiemy polaczki jak dostają kasę na raz tu i teraz są od razu kupieni. Ale ostatecznie budżetowo to nic nie zmieni
Ja kupuje 800+, 13 emeryturke, babciowe i nielegalne lockdowny popierane przez tuska i kaczyńskiego, jestem inteligentniejszy? xD


@yaah: Tak, ale nadal ci brakuje dużo do galaxy brain wyborców Biedronia, który mówi o równości i tolerancji w przerwach między biciem matki a krzyczeniem o zamykaniu niezaszczepionych i dekorowaniu lodówki magnesami z wizerunkiem zbrodniarzy.
@DrFaithless: tak kupuje tak samo jak garnki z promocji oraz super sposoby na zarabiane siedząc w domu lub chodząc po mieście, to ta sama masa ludzi, niestety mózg tak samo jak i godność człowieka nie jest moim zdaniem silna stroną wyborców konfederacji
@DrFaithless nie mogę zdzierżyć tego typa ale tutaj wg mnie ma rację. Jaki jest konkretnie sens takiego pytania w referendum? Jak to ma działać po jego wynikach? Przecież to będzie jak taka właśnie kosztowna sonda i jest to najwyżej w celu wywołania tematu bybgadac jak to PiS nie pozwoli na prywatyzację, a zła opozycja to by wszystko sprywatyzowała. Już rzucają ciągle teksty, że jak ktoś nie popiera tego referendum to jest zły
@DrFaithless: z ciekawości to memcen już się wypowiedział czy są za wolnością gospodarcza czy własnością narodowa? Bo w sumie to pytanie strzela w konfe i jej sprzeczne deklaracje XD