Wpis z mikrobloga

@robert5502 byłem 13 razy na tym jak to nazwałeś "przedstawieniu". Wiara jest kwestia indywidualną, jeśli tego nie rozumiesz to może powinieneś wyjść z domu i porozmawiać z ludźmi o ich światopoglądzie. Naczytałes się pewnie z internetow że na pielgrzymkach to tylko ruchanie, ćpanie, chlanie i całowanie księży po kolanach. Nie, niczego takiego nie doświadczyłem. Pojęcie o tym mam spore więc mogę się wypowiedziec. I nie jestem jakims fanatykiem religijnym. I strasznie płytkie
  • Odpowiedz
@krzychu_kadetem_tera: a skąd u was taka potrzeba ogłaszania światu, faktu że jesteś wierzący? Blokujecie ruch chodząc pielgrzymkami.

To tak samo możesz powiedzieć o deptaku w Sopocie

w sensie że co?
  • Odpowiedz
@nom_om Ja akurat nie widzę w tym problemu, jedziesz, omijasz i jedziesz dalej.

Wg mnie to nie jest forma ogłaszania światu że jestem wierzący. Od wieków, wiele kultur na całym świecie wyruszało w wielotygodniowe pielgrzymki (przeważnie do miejsca kultu) i nikomu to jakoś nie przeszkadzało. A w tych czasach znajduje się jakie anon, któremu to przeszkadza. Co Ci biedni pielgrzymi Tobie zrobili ze tak ich nie lubisz?
  • Odpowiedz
  • 16
Wiara jest kwestia indywidualną, jeśli tego nie rozumiesz to może powinieneś wyjść z domu i porozmawiać z ludźmi o ich światopoglądzie


@krzychu_kadetem_tera: Wiara\religia powinna być sprawą indywidualną, ale tak nie jest! Kościół ma wpływ na niemal każda dziedzinę życia w Polsce i jest mocno dotowany przez Państwo. O ich bóstwie wspomina się już w pierwszym akcie prawnym Konstytucji RP i biorą czynny udział w tworzeniu kolejnych. Tak więc nie kompromituj się
  • Odpowiedz
Ja akurat nie widzę w tym problemu, jedziesz, omijasz i jedziesz dalej.


no widzisz, a ja widzę.

strasznie płytkie jest Twoje ocenianie ludzi przez pryzmat siebie samego.


zgadzam się, szkoda że właśnie to robisz.

Co Ci biedni pielgrzymi Tobie zrobili ze tak ich nie lubisz?


wasza hipokryzja.
Widzicie marsze LGBT to od razu odpalacie protokół "DLACZEGO OBNOSICIE SIĘ Z WŁASNĄ SEKSUALNOŚCIĄ PO ULICACH, MY WAS AKCEPTUJEMY, ALE NIE CHCEMY TAGO WIDZIE" (wow,
  • Odpowiedz
@krzychu_kadetem_tera: szok i niedowierzanie że ktoś ma prawo wyrazić swoją opinię. Jak Ty nie masz problemu z debilami kleczacymi na środku drogi to Twoja sprawa ale ludzie mają prawo do opinii z którą nie musisz się zgadzać. Ale Ty brzmisz jakbyś wolał tego zakazać bo "a co cię obchodzi" i "wiele religii tak robiło w przeszłości też". Super, kiedyś też palono kobiety na stosie.
  • Odpowiedz
wasza hipokryzja.

Widzicie marsze LGBT to od razu odpalacie protokół "DLACZEGO OBNOSICIE SIĘ Z WŁASNĄ SEKSUALNOŚCIĄ PO ULICACH, MY WAS AKCEPTUJEMY, ALE NIE CHCEMY TAGO WIDZIE"


@nom_om: ale jaka wasza, jak rozmawiasz z jedną osobą która noc takiego nie pisała?

nagle robicie #!$%@? flipa o 180 stopni i wpadacie w narrację "A CO WAM TO PRZESZKADZA, DAJCIE ŻYĆ INNYM"


To która wersja jest według Ciebie właściwa?
Katolicy i LGBT powinni siedzieć
  • Odpowiedz
@robert5502: wiesz, ja nie jestem takim przegrywem, aby wrzucać zdjęcia ludzi innych ode mnie i wyśmiewać to co robią ;p Trzeba być mega przegrywem, aby walczyć z kościołem, który w zasadzie nie ma żadnego wpływu ;p poza wyimaginowanym katofobów...
  • Odpowiedz
@robert5502: a jaki ma? Nie chodze do kosciola od nie wiem kiedy. W zasadzie nie mam z nim zadnego kontaktu, poza zwiedzaniem.

Gdzież on cie tak przesladuje? Katofobie?
  • Odpowiedz
@robert5502:

Jak bardzo trzeba byc biernym i nie interesować się otaczającą rzeczywistością kiedy panoszą się kołtuny i zamieniają Państwo w katostan

A Twoja niebierość na czym polega? Na obrażaniu innych tylko i wyłącznie? Serio, w tej Polsce to tylko widły wam do rąk powkładać i same się problemy rozwiążą xd
  • Odpowiedz
@jakubz: Np. w ustawodawstwie pod wymysły kościoła, wyciąganiu łapy po moje podatki, nazywaniu ludzi o innych poglądach zarazą, można tak wymieniać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
jaki ma? Nie chodze do kosciola od nie wiem kiedy. W zasadzie nie mam z nim zadnego kontaktu, poza zwiedzaniem.


@jakubz: niedługo nie będziesz mógł jeść mięsa w piątek, ale śpij dalej..
  • Odpowiedz