Wpis z mikrobloga

@Linnior88: Wspaniale się przedstawiłaś ( ͡° ͜ʖ ͡°) to powiesz kiedy zamierzasz coś zrobić ze sobą czy tylko będziesz siedzieć na wykopie i wylewać żale że złe chłopy mają kompleksy i nie są gotowe na boginię z nieba które niczego nie robi w życiu poza siedzeniem i płakaniem na wykopie
  • Odpowiedz
@Linnior88:

Masz jakieś urojenia bo ja o swoich ex nie pisałam nigdy

A dosłownie kilka twoich wysrywów płaczesz że sobie zwiększył samoocenę i uciekł ( ͡~ ͜ʖ ͡°) chyba leki potrzebne jak się juz nie pamięta

typowy wykop uzalacz który
  • Odpowiedz
@Linnior88: na jakiej podstawie twierdzisz, że nie staramy się coś zmienić? Uważasz tak, bo pasuje to do Twojej wizji świata. Ale czy tak dobrze znasz każdego z Nas? No właśnie. To, że czasami mamy potrzebę tego, jak to napisałaś: "użalania się" nie oznacza, że nie walczymy. To że każdy człowiek, Wy kobiety także, ma czasami potrzebę wyrzucenia z siebie rzeczy, które bolą, to zupełnie normalne i naturalne. Nie wiem dlaczego
  • Odpowiedz
@Linnior88: problemem Twoich wypowiedzi jest to, że Ty wkładasz nam w usta rzeczy, których nie mówimy. Z przykrością muszę stwierdzić, że masz problem ze zrozumieniem tego co piszą bądź mówią. Ciężko dyskutować z osobą, która non stop kogoś pomawia, tworząc sobie jakiś swoje teorie i wkładając je w usta innym osobom.

W żadnym miejscu nikogo nie oskarżyłem o swoje niepowodzenia. Ideałem nie jestem, ale staram się uczciwie dostrzegać rzeczywistość i
  • Odpowiedz
@DzikiWonsz221: taki syndrom wyparcia, co złe to nie ona, to faceci. W ogóle jej obecność tutaj na wątku jest dziwna. Tutaj są faceci, którym coś w życiu nie wyszło. A czego ona tutaj szuka? Być może chce wylewać swoje żale.
  • Odpowiedz
@cebularz_szkorbutnikowy: ja sie nauczylem ze nigdy sie nie bierze panny co byla z trudnego domu i miala jakies powazniejsze problemy w przeszlosci, mowi sie ze daje sie druga szanse i ludzie sie zmieniaja ch*a prawda to bedzie w niej siedzialo jak jakis instynkt u zwierzecia i wybuchnie nie raz, nawet to ze nie miala dwojki rodzicow odbija sie mocno a co dopiero jakies grubsze problemy na chacie to proszenie sie
  • Odpowiedz
@niko444: chodziło o to że miała toksycznego ex a ja spokojny chłopak to i wtedy potrzebowała takiej stabilizacji. Ale jak się już się zregenerowała psychicznie przy mnie po tamtej relacji to mnie kopnęła w dupę
  • Odpowiedz
@niko444: A nie wiem. Może to też ona była toksyczna. Bo jak sie spotykała ze mna to z tego byłego robiła najgorszego.
A potem jak ze mna zerwała to naszmy kilku wpsolnym znajomym gadała kompletne bzdury na mnie xd

Może tamten chlopak tez był dla niej dobry i go potem oczerniala

#!$%@? wie, baby takie sa
  • Odpowiedz