Wpis z mikrobloga

@DzikiWonsz221: ale odklejka zapewnienie bezpieczeństwa to głównie troską i dbanie o kobietę np choćby głupie pytanie czy coś zjadła ale wykopkom się tak odklejaja mózgi do tego stopnia że sobie wymyśla taką pokrętna logikę żeby sobie wytłumaczyć swoje zjepanie
@Linnior88: Dokładnie to prawda wszyscy samotni faceci sa pusci i agresywni autorka to chyba wie z autopsji bo co chwile wstawia posty ze jest sama i samotna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak tam slyszalem ze faceci tak patrza na loszki co sa opiekuncze pytalas juz moze jakiegos czy cos dzisiaj jadl?
A moze jakis kurs tanca czy cos ten teges zeby zwiekszyc swoje szanse?
Bo chyba nie
@laxmanCR7: odszedł bo miał wieczne fochy w dupie i uznał że zasługuje na lepsza jak każdy typ który miał za dobrze ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ale dzięki niemu podniosłam standardy
Niestety jak przegryw pozna za ładna i za miłą to zamiast docenić to mu odbija że może mieć każda i się zaczyna pajacowanie
@Linnior88: Czyli klasyczek chlop jest samotny to jego wina locha jest samotna to juz wina czynikow niezaleznych nikt sie nie spodziewal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiesz ze depresje i fobie apoleczna mozna leczyc prawda? Pochwalisz sie moze co zrobilas w tym kierunku bo chyba nie siedzisz na dupie i placzesz na wykopie co? Akurat kurs tanca idealny pomogl by ci z fobia spoleczna
@Linnior88: W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo i komfort dają przede wszystkim pieniądze. Także warto nazywać rzeczy po imieniu. Ja na przykład byłem, jestem i będę sam głównie z powodu tego, że nie mam dużo pieniędzy. Ten fakt, że ich nie mam jest moją winą i mnie to obciąża. Więc pretensji do nikogo oprócz siebie nie mam. A to że kobiety zwracają uwagę na pieniądze to fakt i nie mam co do tego
@Kopytnik_1: ja miałam chłopaka który zarabiał mniej płaciłam prawie wszystko na pół i nadal mu nie pasowało , śmieci wyniosły się same można rzec
Teraz sama bym wolała faceta z kasą bo taki czuje się bardziej męsko i nie fika
Najbardziej fikaja ci z kompleksami że nie są wystarczający