Wpis z mikrobloga

@Linnior88: Toksycznosc bije z ciebie na kilometr obwinianie wszystkich za swoje niepowodzenia ciagle szukanie wymowek 0 pracy nad soba i nie robienie nic w kierunku polepszenia swojego losu no ale czego mozna sie bylo spodziewac po femcelce
A wystarczylo by zebys sie zaczela myc i wychodzic do ludzi ale lepiej nie bo sie woli gnic w zwalac wine na zlych mezczyzn i ich wymagania ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Jak będziesz bogaty to będziesz miał laskę ale ona nie będzie kochała Cię jako człowieka tylko będzie z Tobą dla wygody a prawdziwy pociąg nadal będzie czuła do przystojniaków choćby jakichś kryminalistów. Natura
  • Odpowiedz
@DzikiWonsz221: widzę że leki już nawet nie pomagają na urojenia xD ja jestem chyba ostatnia osobą która płacze mimo że jestem chora i ledwo się poruszam
Ja nie płacze tylko właśnie pytam gdzie można kogoś poznać jakie mam możliwości w mojej sytuacji , płaczesz to ty toksyku który myśli że cały świat się na niego uwzial, syndrom ofiary losu jak pół wykopu
  • Odpowiedz
@Linnior88: Jeśli na podstawie jednego faceta oceniasz całą resztę, może faktycznie dobrze się dzieje że chcesz być sama. Moim zdaniem Twoje podejście jest bardzo nieuczciwe, ale z drugiej strony masz do tego prawo. Wspominasz o naszych kompleksach. Wy kobiety macie ich pełno, ale zawsze odrzucacie od siebie wszelką winę i zrzucacie ją na facetów, zgodnie z zasadą co złe to nie ja. Tak na pewno jest wygodniej i tak jest
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Ja kiedyś byłem z bardzo ładną dziewczyną, na pewno ładniejsza niż ja. I ona była ze mną bo byłem dobrym spokojnym chłopakiem a ona była skrzywdzona w przeszłości i chciała takiej stabilności (na tamten moment). Była bardzo zafascynowana muzyką i tańcem latino, ogólnie całą tą kultura. Poszliśmy kiedyś do takiego klubu tanecznego i tam na parkiecie był taki typowy, zajebiście przystojny Hiszpan. Jak jakiś model.

Siedzieliśmy przy stoliku i
  • Odpowiedz
problemem najczęściej nie jest w wyglądzie faceta tylko w tym że jest pustym agresywnym idiota


@Linnior88: pewnie, a powodzenie wśród kobiet, które mają agresywni idioci, którzy zupełnie przypadkiem mają też metr osiemdziesiąt dziewięć i wyraźną linię szczęki, to są tylko w urojeniach wykopków od nieruchania, niemających nic wspólnego z rzeczywistością ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Linnior88: Normalnie mam cię na czarnej, ale rozgorzała dyskusja więc luknąłem.

Staram się robić detoks od uprzedzenia wobec kobiet więc zaakceptowałem jaki jest świat i nic tego nie zmieni. Każdy ma prawo wyboru wg swoich wymagań. Nie mam pretensji już o to wobec nikogo. Ale wolałem jak kobiety stawiały sprawę jasno: musi być pewnym siebie przystojniakiem.

Więc powiem tylko jedno, proszę cię nie kłam, bo nawet nie ma potrzeby :)
  • Odpowiedz
Masz jakieś urojenia bo ja o swoich ex nie pisałam nigdy , typowy wykop uzalacz który próbuje swoje braki przerzucić na innych ty jesteś nawet gorszy niż kaleką bo ludzie niepełnosprawni mają więcej werwy i mózgu niż ty
Siedzą takie smutne klimpy i się po jajach liza jak mają źle
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1 każdy chce przede wszystkim na partnera człowieka zadowolonego ze swojego życia i ciekawego drugiego człowieka. Wierz mi nie chciałbyś dychy która by miała w dupie totalnie wszystkie Twoje zainteresowania. Wiesz, moja się jara makijażem i pomimo że to nie moja bajka to trzeba od czasu do czasu posłuchać, zapytać co tam nowego obczaiła, tak samo jak moja się pyta czy Max wygrał czy była procesja czy Czeko dalej ogórzy XD
  • Odpowiedz