Wpis z mikrobloga

@aptitude: zdradzę ci sekret, można tak pić alkohol, aby następnego nie odczuwać skutków ubocznych ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:ale trzeba znać umiar, a ty tworząc ten wpis właśnie pewnie go nie masz
@aptitude: sorry już za późno właśnie zaczęłam walenie drinków w pracy. ZA 1,5 godziny zaczynam urlop i mam wywalone destabilizuje pracę całej firmy mało tego słucham wieśniackich przebojów z YT zaraz cała firma będzie tańczyć dla mnie XDDDDD
  • 0
To teraz sobie uświadom, że alkohol jest tylko narzędziem a źródłem problemu jesteś Ty.


@LPSzycha: W teorii nawet masz rację, alkohol jest dla osób co umią dozować sobie.
@aptitude możecie sobie #!$%@?ć na alkohol ile wlezie i nikt nie każe nikomu go pić, a tym co piją walić do odcinki. Ale jest to olbrzymi element naszej kultury z tysiącami lat tradycji, który nie przez przypadek nam towarzyszy. Ma funckje socjalizującą, ułatwia kontakt, ciągnięcie rozmowy, przełamanie lodów. Więc takie o szlachetne nawoływanie do tłumu: 'nie pij, nie ma w tym nic dobrego' jest mijaniem się z prawdą
  • 0
@K_R_S: Dokładnie to nasza kultura, nikt nam nie każe pić wódki, ale jak się pójdzie z żoną do teściowej to poją nas wódką i jak tu powiedzieć stop swojej teściowej?
większość ludzi nawet dobrej wódki nie piła więc ciężko o to by mogli oceniać realny smak.


@Krupier: Wszelkie "dobre" alkohole to kolejny sposób na oszukiwanie się, że nie ma się problemu z alkoholem. Kiedyś brat wyciągnął mnie do restauracji na spotkanie miłośników szkockich single maltów. Prowadzący opowiadał o każdym alkoholu, jakim to on jest smakoszem i fanem whiskey. Jak to jeździ do Szkocji, zwiedza destylarnie. A cała ta zajawka sprowadza się
@aptitude: nie zgodzę się
Wszytsko jest dla ludzi a jeśli ktoś głupi to wszystko mu zaszkodzi. Prędzej bym kryminalizował hazard i #!$%@? kasyna.

Ja próbowałem w życiu najpopularniejsze używki i wszystkie są spoko ale trzeba mieć świadomość ich szkodliwości i ze wszystko jest Ok póki ograniczasz
Większość ludzi umie się ograniczać.
Alkohol i trawka powinny być/zostać legalne.

A kto debil to wszystko mu zaszkodzi.

Ps. Dla jasności to mam 32 lata