Wpis z mikrobloga

Chciałem sobie puscic strima Mortalcia do snu ale tego sie nie da ogladac. Wlaczyl donejty, ktore dra ryja "ała" co sekunde 100x glosniej niz ich mowa. Kto to oglada? Przeciez nie da sie tego sluchac. Jednak wole strimki Wardegi czy Revo , najprzyjemniejsze sluchanie bez dzwieku donejtow lub z cichymi i nieirytujacymi oraz bez darcia japy..

Swoją drogą wczesniejsze shipowanie z Kingą sie idealnie sprawdza, już nawet mieszka u Mortalcia.

#friz
  • 6
@Lapidarny: Jak to wyłączyłem to 18k osób było w pewnym momencie i chyba w jakieś 30-40 minut cel 3 tys zł zapełnili. I tak największa beka była z tego, że te dziewczynki tam pisały w donejtach, że jakby Julita wbiła na stream to by nie było nudno i spojrzenie Kingi kiedy zobaczyła jak szybko lecą donejty jakby się gold digger włączył w oczach.
@Lapidarny: bylot am parenascie k, potem ubywalo, wylaczylem po dluzszej chwili bo tych donejtow nie szlo wytrzymac. Nie wiem jak tyle ludzi to moglo ogladac przeciez to jest mega nieprzyjemne dla widza sluchac donwjtow a co dopiero krzykow co sekunde. Totalna bezmyslnosc z tymi donejtami i pewnie przez to ludzie wylaczalii nie ogladali.
@Czarnaowcas: no wrocily do jego domu wieczorem, Kinga racuchy robila, relacji z domu Fusialki i jej pokoju juz praktycznie nie ma, chodzi na obiadki do rodzicow Mortala (niby tylko odc ale jednak dalo sie wyczuc ta atmosfere pomiedzy nimi a jego rodzicami, cos jak przyprowadzasz dziewczyne/ potencjalna dziewczyne do domu). Poza tym wuele razy po nocy tam byla, watpie by jechala potem sama do domu Fusialki i z rana znowu dojezdzala.