Wpis z mikrobloga

Zadam wam pytanie, zagadkę, nazwijcie to jak chcecie. Możecie mowic, ze jestem głupi, walnięty, może tak jest, ale wyjaśnijcie mi po swojemu jak interpretujecie nagranie, gdzie 2 policjantów przychodzi do medżikala do domu, on przychodzi i mówi do drugiej osoby, ze śnił mu sie ozdoba, mówi, ze się ze mna bił w oktagonie i dostaje w szczeke, słowo szczeka? Mówi, ze walka trwała 14 sekund, ile trwała walka z Rafonixem? Hmmm? I co najważniejsze - siada na lozku, na nagraniu swoim, siada na lozku i lewa nogę kładzie na wersalce i kształt poduszki jest w kształcie L, złamanej L-ki, ktora właśnie mozna powiedzieć, nie wiem nawet jak mozna to nazwać jest w czasie walki rafonixa z medzikalem, gdzie on łamie sobie piszczel w kształcie L-ki? Jak nazywa się piszczel? Gdzie zaczynali grę? Gdzie zaczynała się cała zadyma? I kiedy ozdoba prawie pokłócił się z medzikalem, gdy powiedział WALCZ W BOKSIE, NIE W MMA. Czyli jakby nie walczył w MMA, to by nie kopał, jakby nie kopał, nie złamałby nogi. A ostatnie zrycie głowy? Pamiętacie aferę moja z szklanym stołem? Jak uderzyłem w szklany stół i odpadła czesc to co zostało? Jaki kształt był? Kształt L-ki? Wytłumaczcie mnie. Nie oceniajcie mnie. Wytłumaczcie mi co tu się #!$%@?, okej? Tik tak tik tak zegar tyka … #famemma