Wpis z mikrobloga

Uczestnicy wykopoczty!

1. Jak większość z Was pewnie wie, o północy zostało przeprowadzone losowanie. Informacja na ten temat została wysłana na maila, nick osoby, którą się wylosowało należy sprawdzić na stronie wykopoczta.pl logując się kluczem, który dostaliście przy zapisach.

2. Nie do wszystkich dotarły maile – nie przejmujcie się, wszystkie ważne informacje zostały zawarte na stronie pod Nickiem osoby, którą wylosowaliście. Staramy się naprawić to, aby maile dochodziły. Radzimy również sprawdzić folder Spam.

3. Proszę o dokładne przeczytanie bardzo ważnych informacji, które znajdują się pod Nickiem osoby, którą wylosowaliście, zanim zaczniecie zadawać pytania.

4. Proszę o bardzo częste sprawdzanie poczty mailowej!

5. Osoby, które mają małą aktywność bądź ich ostatnia aktywność była wieki temu proszone są o udzielanie się na mikroblogu lub w komentarzach ponieważ bardzo ciężko dopasować prezent osobie, która ostatni komentarz napisała pół roku temu. Więc jeśli nie chcecie dostać tylko Mikołaja z czekolady to zachęcamy do udzielania się bądź napisania kilku słów o sobie pod tym wpisem! Będzie to bardzo przydatne i będzie nam bardzo miło jeśli to zrobicie!

6. Co jakiś czas będę wołać uczestników żeby sprawdzić jak Wam idzie. :)

Pozdrawiamy i życzymy miłej zabawy :)

@Pan_Kaktus @Coletti1899 @Snap @evenstar @dzien_dobry @mateopoznan @Schulz @parachutes @bT4tgL @madretrudneslowo @MacDeez @aknochaco @RanyBoskieJestemKioskiem @tomekr1983 @tuhna @Mari_anna @koterro @neusimon @BQP @marcyshan @marysuistyczna @november @borntobewild @merqn @radeeek @exploti @play4off @cherry_lady @Pepegus @gregd @OrestesGaolin @bieskid @lolman @GrabkaMan @hatifnat @maddening @Ciamajdowy @suhy @karbowski @NieznanyAleAmbitny @deevee @butterfly @giker @micky1 @madev @zreflektowany @Aerials @gugas @kj5 @strzalkowicz PROSZĘ O PRZECZYTANIE WAŻNYCH INFORMACJI POWYŻEJ!
  • 278
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykop często był portalem z doskoku, stąd tak niewielka aktywność. Wpaść, wykopać, wyjść, zakopać. Cokolwiek. Radość czerpię z oryginalnych krążków z dobrą muzyką, lubię poprzerzucać strony dobrej książki - dobry kryminał zawsze spoko, a sam potrzebuję motywacji żeby w końcu przelać swoją wizję na papier i napisać własną. Gdzieś w kącie zainteresowań jest grafika komputerowa. Czasem w wielu miejscach naraz, zadziorność trochę na ponad przeciętnym poziomie co pewnie nie zawsze wszystkim pasuje
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że każdy napiszę coś o sobie, ponieważ sam mam trudne zadanie z dobraniem prezentu dla wylosowanej osoby :)

Kilka słów o mnie:

Mam 21 lat, pracuje jako front-end developer/programista javascript, grałem kilka lat w orkiestrze na perskusji, w wolnych chwilach słucham godzinami każdego rodzaju muzyki, gram na bębnach, staram się zacząć na basie i innych instrumentach.

Po
  • Odpowiedz
Wykopowiczu! Najbardziej zadowoli mnie długi list i wsparcie szlachetnej paczki- może zechciałbyś zostać darczyńcą? Ewentualnie wesprzeć akcję przez sms? :)) Uwielbiam: czytać książki (zwłaszcza fantasy), męskie koszulki (te nieużywane :) i piec przeróżne ciasta (może podeślesz mi jakiś ciekawy pomysł?). Rzecz jasna ucieszy mnie każdy prezent, aczkolwiek mój cały dom jest obwieszony rzeczami hand-made (wazony, anioły), które sama robię, więc wolałabym być zaskoczona czymś innym :)
  • Odpowiedz
Mam 22 wiosny i jestem studentką transportu ;D Nie wiem kim jesteś, ale wiedz, że lubię rysować, kolorować i robić (tworzyć) różne rzeczy rąsiami (nie, nie jest to, to o czym właśnie pomyślałeś/aś ;P ), lubię rozwiązywać łamigłóweczki, zagadki, szarady oraz zabawki logiczne! Mam też niezdrowe ciągoty do koloru rózowego O_o Ale najbardziej lubię niespodzianki!!! ;D
  • Odpowiedz
Jestem raczej młody, ale już po studiach. Lubię luksus, szybkie samochody i piękne kobiety - nie na odwrót! Podoba mi się też srebrna biżuteria, ale uważam, że jedyne jej elementy pasujące do mężczyzny to zegarek, spinki do mankietów i spinka do krawata - tej ostatniej osobiście jednak nie lubię.

http://www.wykop.pl/link/1323281/zapisy-do-iv-swiatecznej-edycji-wykopoczty/#comment-12626491 - gdyby to też nie pomogło (ale naprawdę jestem bardzo otwarty na wszelkie dziwności), to lubię podróże (ale jak czytać-o to klasycznych
  • Odpowiedz
mam 22 lata, studiuje elektronikę, lubię: dobre słodycze, wspinaczkę skałkową, książki (chyba najbardziej fantasy), rzeczy do niczego nie potrzebne , ale słodkie i babskie, smaczne p--o, piec ciasta i ciasteczka, układać puzzle, wilki i żyrafy
  • Odpowiedz
Lubię c---i, książki (fantastyka,horror,thriller), sport (piłka nożna, siatkowa i ręczna, historia polskich startów na Igrzyskach), kino,c---i, różne śmieszne pierdółki i c---i.
  • Odpowiedz
mam 19 lat od października studiuję. Interesuję się wszystkim co związane z Władcą Pierścieni oraz historią. Czasem lubię zagrać w serię Gothic, bądź Sacred. Muzyka ulubiony zespół Coldplay, choć chwilowo jestem w trakcie poszukiwania ulubionego gatunku, staram się odkrywać nowe zespoły. Uwielbiam podróżować autostopem. Prezenciarzu jeżeli to czytasz to nie trudź się w doborze prezentu ;)
  • Odpowiedz
Poza nielubieniem komarów zajmuję się również czytaniem książek (głównie fantastyka, trochę kryminałów itp.) Lubię czekoladę, marcepan i cynamon. Odpowiada mi również smak słodkich sikaczy typu Redd's jak i szlachetnego Artezana. Lubię dostawać listy więc Mój Drogi Losie skrobnij co nieco :)
  • Odpowiedz
Czesc, jestem klocek, jestem programistą. Studiuje i pracuje dosć dużo, ale mimo to nie odmawiam sobie wykopu w wolnych chwilach ;)

Najbardziej na świecie ucieszy mnie bardzo długi list. Jesli nie masz pomysłu na prezent, moze być po prostu jakaś stara i pożółkła ksiązka z wypadającymi kartkami, która Ci się nie przyda i kurzy się w domu , a którą poleciłbyś drugiej osobie albo która po prostu lubisz :-) Może być też
  • Odpowiedz
Nie ukrywam, że osoba, która mnie wylosowała będzie miała utrudnione zadanie gdyż nie zwykłem udzielać się na mikroblogu. Chociaż użytkownikiem Wykopu jestem od dłuższego czasu. Od niedawna naszła mnie chęć integracji z tutejszą społecznością ;) Zatem parę słów o mnie można przeczytać na moim profilu. Więcej poniżej:

Oliwier, lat 23. Aktualnie student Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Studiuję Energetykę, od jakiegoś czasu na specjalizacji Energetyka Gazowa i Rozproszona. W zasadzie piszę już inżynierkę.
  • Odpowiedz
Cześc miły darczyńco :D Lubię czytac, zwłaszcza sci-fi i fantasy, uwielbiam gotowanie, internetowanie, szycie i robienie na drutach (serio serio), a co za tym idzie wszelki handmade, nade wszystko cenię sobie rzeczy dziwne i porąbane - im bardziej, tym lepiej. Chyba wcale tym komentarzem nie pomagam, ale oj tam oj tam ^^
  • Odpowiedz