Wpis z mikrobloga

Uczestnicy wykopoczty!

1. Jak większość z Was pewnie wie, o północy zostało przeprowadzone losowanie. Informacja na ten temat została wysłana na maila, nick osoby, którą się wylosowało należy sprawdzić na stronie wykopoczta.pl logując się kluczem, który dostaliście przy zapisach.

2. Nie do wszystkich dotarły maile – nie przejmujcie się, wszystkie ważne informacje zostały zawarte na stronie pod Nickiem osoby, którą wylosowaliście. Staramy się naprawić to, aby maile dochodziły. Radzimy również sprawdzić folder Spam.

3. Proszę o dokładne przeczytanie bardzo ważnych informacji, które znajdują się pod Nickiem osoby, którą wylosowaliście, zanim zaczniecie zadawać pytania.

4. Proszę o bardzo częste sprawdzanie poczty mailowej!

5. Osoby, które mają małą aktywność bądź ich ostatnia aktywność była wieki temu proszone są o udzielanie się na mikroblogu lub w komentarzach ponieważ bardzo ciężko dopasować prezent osobie, która ostatni komentarz napisała pół roku temu. Więc jeśli nie chcecie dostać tylko Mikołaja z czekolady to zachęcamy do udzielania się bądź napisania kilku słów o sobie pod tym wpisem! Będzie to bardzo przydatne i będzie nam bardzo miło jeśli to zrobicie!

6. Co jakiś czas będę wołać uczestników żeby sprawdzić jak Wam idzie. :)

Pozdrawiamy i życzymy miłej zabawy :)

@Pan_Kaktus @Coletti1899 @Snap @evenstar @dzien_dobry @mateopoznan @Schulz @parachutes @bT4tgL @madretrudneslowo @MacDeez @aknochaco @RanyBoskieJestemKioskiem @tomekr1983 @tuhna @Mari_anna @koterro @neusimon @BQP @marcyshan @marysuistyczna @november @borntobewild @merqn @radeeek @exploti @play4off @cherry_lady @Pepegus @gregd @OrestesGaolin @bieskid @lolman @GrabkaMan @hatifnat @maddening @Ciamajdowy @suhy @karbowski @NieznanyAleAmbitny @deevee @butterfly @giker @micky1 @madev @zreflektowany @Aerials @gugas @kj5 @strzalkowicz PROSZĘ O PRZECZYTANIE WAŻNYCH INFORMACJI POWYŻEJ!
  • 278
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kicioch: Do osoby, która mnie wylosowała:

Ty Farciarzu! Gratulacje! Rzadko się zdarza wylosować taką osobistość jak ja. Krążą pogłoski po Wykopie, że wylosować mnie to tak jakby wygrać milion w Lotka. A że już Ci się poszczęściło, to ułatwię ci zabawę.

Mam 25 lat i od dawien dawna interesuję się starymi grami konsolowymi oraz komputerkami z lat '80. Generalnie uwielbiam wszystko w obrębie 8-bitów :) Lubię też dobrą książkę (horrory
  • Odpowiedz
nie no czuje sie dziwnie mając pisać co mam dostać przecież prezent to prezent (no płytką jakąś HH nie pogardzę jakimś gadżetem, albo takie tam)
  • Odpowiedz
@mocher_kg: Dobre i to :) Nie chodzi o to, żeby pisac co chce się dostać, ale o to jakie się ma hobby albo co się robi na co dzień, żeby jakoś nakierować. osoba, która Cię wylosowała albo przygotuje dla Ciebie niespodziankę, albo skorzysta z tego co napisałeś :)
  • Odpowiedz
A ja.... mogę obiecać, że jak dostanę list to wyślę nadawcy kartkę świąteczną. Interesuje się podróżowaniem, dobrą książką podróżniczą, ale i ostatnio fantasy. mam Alfę Romeo i będę ją miał bo to moja ukochana jedyna marka. Kocham pić kawę. Chciałbym założyć własną kawiarnię.
  • Odpowiedz
Witaj pechowy wykopowiczu/pechowa wykopowiczko. Zamiast trafić na jakąś fajną dziewczynę/chłopaka to trafiłeś/aś na mnie. Przykro mi, ale tak to już bywa, życie potrafi zaskakiwać. Postaram się jakoś ułatwić dokonanie wyboru, przecież to tylko upominek, a nie wybór pierścionka zaręczynowego. Jako ktoś, kto ma tendencję do narzekania pewnie i tak będę narzekał. Jak nie na prezent to na pudełko, jak nie na pudełko to na listonosza, powód zawsze się znajdzie. My, starzy ludzie tak to już mamy, ale nic w tym dziwnego kiedy prawie ćwierć wieku na karku.

Rysopis: 6,6ft, nocny marek, lubi sport, czyta post-apokaliptykę, S-F, ale nie przepada za Space Operą. Ulubiona książka: Rok 1984. Jestem typem obserwatora, ale lornetę do podglądania sąsiadów już mam. Od małego mam zamiłowanie do szkicowania. Lubię komiksy, właśnie tworzę jeden bazując na wzorcach z Marvela. W wolnym czasie uczę się też japońskiego, mam do tego kilka książek. Lubię też czasem w coś zagrać, a moją ulubioną postacią ze świata gier jest Garrett. W chwilach kiedy nie otwieram zamków i nie okradam staruszek metodą na wnuczka to jeżdżę na single speedzie, a zimą pomykam na parapecie. Słucham muzyki, ale mój gust jest na tyle wysublimowany, że jeszcze żaden ze znajomych nie trafił z płytą która zainteresowała, a wielu próbowało. Najlepszym prezentem byłaby taka mała(może być osiemnastoletnia, niech stracę) Japonka, ale jeśli nie masz takich koneksji by to załatwić to poradzę sobie z tym we własnym zakresie.

W moim wieku człowiek musi się cieszyć już tylko drobnymi rzeczami, a mogą być nimi:

Lego
  • Odpowiedz
To teraz kolej na mnie. Mam 24 lata, studiowałem informatykę i elekrtrotechnikę. Na co dzień zajmuję się rzeczami zwiazanymi z elektroniką i informatyką ;) w wolnych chwilach doszkalam sie w programowaniu. Interesuje się sportem, oglądam wiekszość dyscyplin, ale najbardziej mnie kręci piłka nożna, głównie liga hiszpańska i angielska
  • Odpowiedz
Też coś napiszę o sobie bo mogę być jeszcze nie do końca znany w tym kręgu:

- mam 19 lat

- gram na gitarze i na perkusji- przez 3 lata grałem w 2 zespołach

-
  • Odpowiedz
Studiuję słowacystykę i komparatystykę, uczę się niemieckiego W przyszłości chcę znać jeszcze jakiś język skandynawski, litewski i francuski. Życie opieram o czytanie, cele umieszczam w literaturze. Mam szczura, jestem zabiegana, czytam i kupuję książki. Wiecznie mi zimno, marzę od zawsze o skarpetkach zrobionych specjalnie dla mnie. :) Przyjmę rękawiczki (bo zgubiłam:). Jestem zmęczona - bo zabiegana, nie odpuszczam sobie, czytam. Chłopaka mam sto kilometrów dalej, jestem troszkę samotna, lubię poezję nowej fali
  • Odpowiedz
Mnie pewnie wybrał jakiś zwyrol... Jakby co, to czasami palę fajkę, więc zawsze się przyda jakiś fajny tytoń do sziszki. Ponad to lubię słodyczę a param się grafiką komputerową (podpowiedź)
  • Odpowiedz
Hej, jeśli to na mnie trafiłeś/trafiłaś to być może już przejrzałeś/przejrzałaś moją aktywność mikroblogową, ale podsumuję to co najważniejsze:

- zagadki

- piłka nożna (AS Roma!)

-
  • Odpowiedz
Jako, że mało na wykopie się udzielam to też coś napiszę:) Ucieszę się ze wszystkiego, naprawdę! A już tak przeogromnie z czegoś zrobionego własnoręcznie:D Jeżeli chodzi o mnie to lubię: czytać (szczególnie fantastykę, ale nie tylko), grac w gry wszelakie, gotować i przytulać się (do poduszek, misiów i czegoś żywego też;P). Zbieram różne pierdółki w stylu ramki na zdjęcia, latarenki, itp. Niedawno zajęłam się rękodziełem także wszelakie wstążki, papiery, koraliki, itp. też
  • Odpowiedz
Hej, jeżeli masz ze mną problem to oto kilka słów o mnie ;)

Mam 22 wiosenki na koncie (w praktyce to jesienie bo się w jesieni urodziłem ale nie brzmi to tak fajnie:P), studiuje mechanikę i budowę maszyn co jest połączeniem mojej pasji z planami zawodowymi (planuje zostać konstruktorem albo technologiem). Pasji, którą jest motoryzacja w postaci samochodów ale wszelkie maszyny typu koparki, obrabiarki, pociągi... też mnie interesują więc twierdzenie, że interesują
  • Odpowiedz