Wpis z mikrobloga

Uczestnicy wykopoczty!

1. Jak większość z Was pewnie wie, o północy zostało przeprowadzone losowanie. Informacja na ten temat została wysłana na maila, nick osoby, którą się wylosowało należy sprawdzić na stronie wykopoczta.pl logując się kluczem, który dostaliście przy zapisach.

2. Nie do wszystkich dotarły maile – nie przejmujcie się, wszystkie ważne informacje zostały zawarte na stronie pod Nickiem osoby, którą wylosowaliście. Staramy się naprawić to, aby maile dochodziły. Radzimy również sprawdzić folder Spam.

3. Proszę o dokładne przeczytanie bardzo ważnych informacji, które znajdują się pod Nickiem osoby, którą wylosowaliście, zanim zaczniecie zadawać pytania.

4. Proszę o bardzo częste sprawdzanie poczty mailowej!

5. Osoby, które mają małą aktywność bądź ich ostatnia aktywność była wieki temu proszone są o udzielanie się na mikroblogu lub w komentarzach ponieważ bardzo ciężko dopasować prezent osobie, która ostatni komentarz napisała pół roku temu. Więc jeśli nie chcecie dostać tylko Mikołaja z czekolady to zachęcamy do udzielania się bądź napisania kilku słów o sobie pod tym wpisem! Będzie to bardzo przydatne i będzie nam bardzo miło jeśli to zrobicie!

6. Co jakiś czas będę wołać uczestników żeby sprawdzić jak Wam idzie. :)

Pozdrawiamy i życzymy miłej zabawy :)

@Pan_Kaktus @Coletti1899 @Snap @evenstar @dzien_dobry @mateopoznan @Schulz @parachutes @bT4tgL @madretrudneslowo @MacDeez @aknochaco @RanyBoskieJestemKioskiem @tomekr1983 @tuhna @Mari_anna @koterro @neusimon @BQP @marcyshan @marysuistyczna @november @borntobewild @merqn @radeeek @exploti @play4off @cherry_lady @Pepegus @gregd @OrestesGaolin @bieskid @lolman @GrabkaMan @hatifnat @maddening @Ciamajdowy @suhy @karbowski @NieznanyAleAmbitny @deevee @butterfly @giker @micky1 @madev @zreflektowany @Aerials @gugas @kj5 @strzalkowicz PROSZĘ O PRZECZYTANIE WAŻNYCH INFORMACJI POWYŻEJ!
  • 278
  • Odpowiedz
Parę słów ode mnie jako że na wykopie jestem obserwatorem i mało się udzielam :)

Lubię anime (Fairy Tail <3) oraz wszystko co związane z grami wideo. Z książek lubię fantastykę a kształcę się w kierunku pedagoga szkolnego :))
  • Odpowiedz
trochę o mnie: student mechatroniki interesujący się robotyką i gwiezdnymi wojnami(książki z serii w kioskach już mam ;p) i akwarystyką, ostatnio na tapecie: php i C pod avr. Ucieszę się ze wszystkiego a zwłaszcza z małych ale praktycznych rzeczy które mogę mieć zawsze przy sobie
  • Odpowiedz
Tymi wpisami o słodyczach mnie przekonaliście. Z chęcią przyjmę cokolwiek byle nie słodycze, nie przepadam za słodyczami. Zainteresowania poza kotami? Książki, głównie fantastyka, ale lubię też Chmielewską, Musierowicz, tematykę drugiej wojny światowej, horrory, powieści dla bab, właściwie prawie wszystko jak się dobrze zastanowię. Chętnie porozwiązuję sudoku. Poza tym hmmm... muzyka? Ale Ramsztajna już mam, więc nie ważne. Jestem straszą boi dupą, horrory oglądam przez palce, a gdy jestem sama patroluje mieszkanie z
  • Odpowiedz
Do osoby która mnie wylosowała może mieć troszkę cięzko z wyborem czegoś dla mnie ;> Interesuje i ciekawi mnie wszystko co chore, nienormalne i mroczne. Słucham dużo hardcore rapu, horrorrapu i i innych chorych wierszy ;) Psychofan Słonia i całego WSRH. Posiadam xboxa, lubię wszystkie gatunki gier. Filmy to oczywiście jakieś nienormalne produkcje ;) Jeżeli dostanę czyjś palec to będę szczęśliwy :3
  • Odpowiedz
Tak bardzo krótko o mnie :) Jestem zafascynowany wszelakimi nowinkami technicznymi, lubię wszystko co jest związane z komputerami, telefonami itp. Jedyne co mnie nie interesuje to sport. Piłka nożna w ogóle mnie kręci.

P.S

Jestem wielkim fanem Apple :D
  • Odpowiedz
Coś o sobie. Hmmm student-hobbysta elektronik. Lubię coś praktycznego. Nie na widzę gier. Lubię się ruszać(rower, basen etc). Ogólnie standard gościa co za dużo spędza przed kompem. Interesuje się wszystkim, z kierunkiem na szeroko pojętą elektronikę, logistykę i transport. Jestem optymistą i wszystko mi pasuje ;)
  • Odpowiedz
TO JA: zakochany w Internecie od pierwszego wejrzenia, niestabilny emocjonalnie, muzyka ponad wszystko, w każdym momencie, gitarzysta, odrzucający wszelkie kontakty z kobietami (przecież są głupie, chcą tylko na imprezy i cię nie zrozumieją, nie?), a jednocześnie najsamotniejszy człowiek na świecie. student geografii na UW (do końca tego semestru, bo rzuciłem studia na rzecz... właśnie? na rzecz podróży), nie lubiący gdy mu się coś narzuca, często głodny wiedzy z nauk ścisłych, nie trawiący
  • Odpowiedz