Wpis z mikrobloga

Uczestnicy wykopoczty!

1. Jak większość z Was pewnie wie, o północy zostało przeprowadzone losowanie. Informacja na ten temat została wysłana na maila, nick osoby, którą się wylosowało należy sprawdzić na stronie wykopoczta.pl logując się kluczem, który dostaliście przy zapisach.

2. Nie do wszystkich dotarły maile – nie przejmujcie się, wszystkie ważne informacje zostały zawarte na stronie pod Nickiem osoby, którą wylosowaliście. Staramy się naprawić to, aby maile dochodziły. Radzimy również sprawdzić folder Spam.

3. Proszę o dokładne przeczytanie bardzo ważnych informacji, które znajdują się pod Nickiem osoby, którą wylosowaliście, zanim zaczniecie zadawać pytania.

4. Proszę o bardzo częste sprawdzanie poczty mailowej!

5. Osoby, które mają małą aktywność bądź ich ostatnia aktywność była wieki temu proszone są o udzielanie się na mikroblogu lub w komentarzach ponieważ bardzo ciężko dopasować prezent osobie, która ostatni komentarz napisała pół roku temu. Więc jeśli nie chcecie dostać tylko Mikołaja z czekolady to zachęcamy do udzielania się bądź napisania kilku słów o sobie pod tym wpisem! Będzie to bardzo przydatne i będzie nam bardzo miło jeśli to zrobicie!

6. Co jakiś czas będę wołać uczestników żeby sprawdzić jak Wam idzie. :)

Pozdrawiamy i życzymy miłej zabawy :)

@Pan_Kaktus @Coletti1899 @Snap @evenstar @dzien_dobry @mateopoznan @Schulz @parachutes @bT4tgL @madretrudneslowo @MacDeez @aknochaco @RanyBoskieJestemKioskiem @tomekr1983 @tuhna @Mari_anna @koterro @neusimon @BQP @marcyshan @marysuistyczna @november @borntobewild @merqn @radeeek @exploti @play4off @cherry_lady @Pepegus @gregd @OrestesGaolin @bieskid @lolman @GrabkaMan @hatifnat @maddening @Ciamajdowy @suhy @karbowski @NieznanyAleAmbitny @deevee @butterfly @giker @micky1 @madev @zreflektowany @Aerials @gugas @kj5 @strzalkowicz PROSZĘ O PRZECZYTANIE WAŻNYCH INFORMACJI POWYŻEJ!
  • 278
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogi Wykopowiczu, Droga Wykopowiczko - jestem zamężną miłośniczką Bioshocka, Stephena Kinga i RHCP :) Pracuję raczej w "męskim" zawodzie i chyba dlatego nie cierpię feministek. W Mikołaja już nie wierzę, ale dalej uważam, że święta mają w sobie coś z magii. Byłoby mi bardzo miło, gdybym dostała coś, co ucieszyłoby osobę, która mnie wylosowała :)
  • Odpowiedz
To też dopisze coś o sobie . Niestety nie mam jakiejś jednej pasji która by mnie pochłaniała bez reszty. Bardzo lobię książki ( głównie fantasy ale nie gardzę żadnym gatunkiem). Do tego ostatnimi czasy zajmuje się trochę kuglarstwem (żonglowanie piłkami). Ogólnie interesuje się elektroniką (polibuda) , także programowaniem jak i komputerami ( trochę nerd zemnie ) Ostatni się zmieniam i zacząłem biegać ( 2 miesiące już ) . Jestem także Maniakiem wszelkich
  • Odpowiedz
To może i jak coś naskrobię o sobie. Jestem cicha i spokojna, często siedzę w domu. Lubię zanurzyć się w świat dobrej książki, których połknęłam już mnóstwo :) Jestem otwarta na zaskakujące/niecenzuralne/niegrzeczne upominki :P Bardzo proszę o zero słodkości. ;)
  • Odpowiedz
Jak już wszyscy piszą to i ja dodam coś od siebie. Na wykopie jestem trochę dłużej niż jest napisane w moim profilu bo już prawie 5 lat. Interesuję się mangą, anime, szeroko pojętą kulturą azjatycką i lubię czytać książki. Co chciałbym dostać? Napewno ucieszyłoby mnie coś zrobionego własnoręcznie. Jeśli potrafisz dobrze rysować to chciałbym dostać rysunek + ramkę lub antyramę do kompletu żebym mógł sobie powiesić w pokoju. Koniecznie z podpisem autora
  • Odpowiedz
Ja się cieszę ze wszystkiego - a moje zainteresowania to przede wszystkim motoryzacja (szybkie samochody), rajdy WRC (ale raczej czasy świetności Subaru i Mitsubishi niż obecne), muzyka offowa (bo resztę można posłuchać w RMF :P), designerskie drobiazgi, podróże (głównie Francja - uczę się języka), zagraniczne słodkości (poza niemieckimi), studenckie gotowanie - z 3 składników wykwintne potrawy no i oczywiście informatyka - mój przyszły zawód. Ale w sumie liczy się świąteczny klimat -
  • Odpowiedz
Do osoby, która mnie wylosowała: Na moim biurku jakoś smutno i nudno. Miło byłoby dostać jakąś sympatyczną figurkę lub zdjęcie, które poprawiałoby mi humor i dodawało motywacji gdy kod mi się nie kompiluje, zbliża się termin oddania projektu, a prokrastynacja bierze górę..

Jakiś ciekawy brelok lub gadżet również byłby mile widziany :-)

Pozdrawiam,

Łukasz
  • Odpowiedz
@mustek36: *aś :P Miałam przygotowaną listę osób pogrupowaną po 50(bo więcej nie mogę zaowłać we wpisie) i wasza dwójka została na samym końcu a się śpieszyłam i Was po prostu nie zauważyłam :)
  • Odpowiedz