Wpis z mikrobloga

@Chris_Karczynski: Ja i pis. Tos Pan polecial po bandzie i to grubo :D

Co do KO. Jeszcze jakis czas temu byla to jakas opcja. Po tym co odwalaja teraz to juz tak nie do konca.

Od 25 lat mam prawa wyborcze. Przez ten caly cas moze raz czy dwa nie skorzystalem bo nie bylo jak. Raczej teraz tez skorzystam. Szkoda ze nie maopcji na ktora bym glosowal z checia. Raczej znow
co powiedział?


@ChlopoRobotnik2137: Jakas pani sie go pytala o ichnie propozycje a'propos zmian w emeryturach. I chodzilo o to co bedzie jak ktos nie odlozy se na emeryture. I pani drazy temat "no ale co z takimi ludzmi ktorzy sobie nie odloza, chyba nie chce pan ich zostawic"
A Krzysiu zripostowal "ale czy pani sugeruje ze nie powinnismy ponosic konsekwencji swoich czynow?"

Czy jakos w ten desen. Chodzi o to ze
@gorzki99: technicznie ma rację ale i tak obszedł temat dookoła jak on to ładnie potrafi. Ludzie którzy nie zaplanują nadal będą istnieć nie ważne co powie. Będzie ogromną dziura miedzy obecnymi emerytami a ludźmi którzy zrezygnują z płacenia. Ludzie nie będą płacić bo więcej hajsu a potem i tak nie odłoza a nikt ich nie zostawi na pastwę losu.

Powiedziane ładnie ale jak cała reszta ich postulatów - nierealne
Nie lubie jak ktos minarzua swoj swiatopoglad.


@gorzki99: Więc informuję cię, że Konfederacja nie chce ci niczego narzucać, bo to partia wolnościowa. Dopóki nie krzywdzisz innych (np. nienarodzonych) to możesz żyć jak chcesz i nikt nie będzie się tym interesował. Nawet Braun. A może to jest tak, że zgadzasz się z Konfederacją kiedy słuchasz jej polityków, a nie zgadzasz się z Konfederacją kiedy słuchasz co na temat Konfederacji wygadują konkurencyjne partie?
Więc informuję cię, że Konfederacja nie chce ci niczego narzucać, bo to partia wolnościowa. Dopóki nie krzywdzisz innych (np. nienarodzonych) to możesz żyć jak chcesz i nikt nie będzie się tym interesował. Nawet Braun.


@Jah00: no chyba ze chcesz zrobic zakupy w niedziele. to juz nie, nie mozna takiej rzeczy zrobic, bo jezuskowi bedzie smutno.

I pani drazy temat "no ale co z takimi ludzmi ktorzy sobie nie odloza, chyba nie
SmugglerFan - >Więc informuję cię, że Konfederacja nie chce ci niczego narzucać, bo t...
no chyba ze chcesz zrobic zakupy w niedziele. to juz nie, nie mozna takiej rzeczy zrobic, bo jezuskowi bedzie smutno.


@SmugglerFan: Nowa Nadzieja Mentzena jest za pełną wolnością gospodarczą i zniesieniem zakazu handlu. Narodowcy mają trochę inne zdanie, dlatego trzeba głosować na ludzi Mentzena. Proste.

wymarzona polska konfiarzy:


@SmugglerFan: Ale wykopku, tam rządzi lewica i to skutek rządów lewicy, a nie prawicy. Do tego właśnie prowadzą postulaty lewicy i wysokie
@SmugglerFan: Nowa Nadzieja Mentzena jest za pełną wolnością gospodarczą i zniesieniem zakazu handlu. Narodowcy mają trochę inne zdanie, dlatego trzeba głosować na ludzi Mentzena. Proste.


@Jah00: tak, tak. tak chce, ze nie wie, nie ma koncepcji, niby mu sie nie podoba no ale mowi ze w innych krajach jakos tak jest i ludzie nie narzekaja. wybierz sobie ktorego mentzena chcesz, bo on ma jednoczesnie wszystkie poglady na to. mentzen horoskopowy.
tak, tak. tak chce, ze nie wie, nie ma koncepcji


@SmugglerFan: Mentzen musi trochę łagodzić stanowisko, bo ma w partii narodowców, którzy jak pisałem mają inne zdanie, ale sam Mentzen jak i cała partia Nowa Nadzieja są pryncypialnie za wolnością handlu, w Internecie sobie znajdziesz mnóstwo wypowiedzi to potwierdzających, więc nie musisz się silić na kłamstwa. Niedawno nawet te wypowiedzi wklejałem na wykopie, więc tu nie ma żadnej wątpliwości.

tam rzadzi
@SmugglerFan: Mentzen musi trochę łagodzić stanowisko, bo ma w partii narodowców, którzy jak pisałem mają inne zdanie, ale sam Mentzen jak i cała partia Nowa Nadzieja są pryncypialnie za wolnością handlu, w Internecie sobie znajdziesz mnóstwo wypowiedzi to potwierdzających, więc nie musisz się silić na kłamstwa. Niedawno nawet te wypowiedzi wklejałem na wykopie, więc tu nie ma żadnej wątpliwości.


@Jah00: a co ja klamie jesli tylko cytuje co mentzen powiedzial?
SmugglerFan - >@SmugglerFan: Mentzen musi trochę łagodzić stanowisko, bo ma w partii ...
@SmugglerFan: Moje źródła informacji to austraicka szkoła ekonomii, Mises, Hayek, Friedman, Rothbard. Jak to się przeczyta i zrozumie to nic innego nie jest potrzebne.

Nie wiem tylko co Korwin ma do tego, on zawsze lubił śmiele przepowiadać przyszłość wbrew powszechnej opinii, bo raz na 10 razy trafi i się tym szczyci. Ten wywiad oglądałem 20 lat temu i pamietam wiele innych i wiele innych przepowiedni, z których większość się nie sprawdziła,