Wpis z mikrobloga

Halo mirki i mirabelki, robimy #rozdajo dwóch rocznych subskrypcji NordVPN z nową funkcją Meshnet. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedna subskrypcja leci do losowej osoby, która zostawiła plusa pod wpisem. Druga subskrypcja ląduje u osoby, która w komentarzu poda najlepsze zastosowanie NordVPN Meshnet, którego jeszcze nie mamy w dokumentacji.

Przy okazji chcemy wspomnieć - NordVPN Meshnet to w pełni darmowe narzędzie, które działa jak bezpieczna sieć lokalna (LAN), która bezpośrednio łączy ze sobą urządzenia bez względu na system operacyjny. Tym samym umożliwając bezpieczny dostęp do nich, bez względu na ich lokalizacje.

Zasady rozdajo:
1) Zielonki out, chyba że pomysł na zastosowanie będzie najlepszy.
2) Rozdajo kończy się jutro o 11:00
3) 1 komentarz na konto

#promocje #promocja #okazje #cebuladeals

Losowanie przez:
https://mirko.pro/mirko-loteria
Pobierz NordVPN - Halo mirki i mirabelki, robimy #rozdajo dwóch rocznych subskrypcji NordVPN ...
źródło: logo
  • 188
@NordVPN: Zdalna współpraca i edukacja: NordVPN Meshnet może być wykorzystywany do tworzenia bezpiecznej i prywatnej sieci dla zdalnej współpracy i nauki. Może to obejmować zdalne spotkania, prezentacje, warsztaty czy też sesje edukacyjne. Dzięki tej sieci można bezpiecznie udostępniać zasoby, takie jak dokumenty, prezentacje i pliki multimedialne, bez konieczności korzystania z publicznych usług udostępniania plików.
@NordVPN: Kreatywna współpraca: Dla zespołów pracujących nad projektami kreatywnymi, takimi jak grafika, animacja czy projektowanie, NordVPN Meshnet może stanowić bezpieczne środowisko do współpracy i dzielenia się zasobami. Dzięki temu członkowie zespołu mogą swobodnie udostępniać i edytować pliki oraz komunikować się na temat projektu, zachowując jednocześnie kontrolę nad poufnością i bezpieczeństwem danych.
@keeper772: A poza tym większość VPNów zbiera logi i jak zajdzie potrzeba ratowania siebie kosztem klienta to logiczne ze zawsze będzie ta pierwsza opcja. To samo z licznikiem na ich stronie (chociaz nie wiem czy się coś zmieniło teraz czy nie) XD Wiadomo jak ktoś potrzebuje takich rzeczy to za darmo to uczciwa cena ;)
@120_Dni_Sodomy jak przejęcie części infrastruktury, z której korzysta nord (na dodatek z winy operatora infry) sprawia, że sam vpn jest 'dziurawy' jak to nazwałeś? Czy występują w kliencie podatności? Jeśli tak to jakie? Jak sami napisali w polityce prywatności zbierają dane dopiero jak panamski sąd wyda im taki nakaz, poza tym masz canary na ich stronie czy taka sytuacja miała miejsce. Tym ostatnim to już popłynąłeś całkiem. Co to znaczy bezpieczniejszy? Jakie
@keeper772: Masz rację nie ma złotego środka na bezpieczeństwo VPN bo każdy VPN jest podany na ataki i ujawnienie prawdziwego adresu IP. Zresztą przykład tego ze Nord padło ofiarą i wykradli klucze szyfrujące. Tematu nie śledzę od dawna po prostu dawno temu wstecz czytałem sporo na ten temat kiedy VPN-y były na celowniku. Bardziej powiedziałbym ze jestem zniechęcony dla tego tez nie biorę udziału a poza tym jestem zielonką wiec muszę
@NordVPN: powiedz mi ale tak szczerze, przypomnijcie mi czy szpiegujecie swoich klientów i czy rozpruwacie się na psach? Mam nadzieję, że macie jakąś armię prawników czy coś i umiecie w specyficzny marketing wykopowy, nie?
@NordVPN: Kiedy amazon prime video zacznie działać pod #nordvpn? Czy działa już serwis UPC (dawniej Horizon), albo Player poza 2 czy 3 serwerami ok #120? Miałem też problemy z zakupem gry w #epicgames store, nie działał mi 10m mail, serwisy vod tvp i jeszcze cała lista innych. Niestety listę wyjątków miałem zapisaną w pluginie do FF żeby robił bypassa do tych serwisów i po którymś updacie pluginu, lista wyparowała,