Wpis z mikrobloga

Hej mirki mam pytanie znalazłem mieszkanie na żeraniu przy kanale od strony modlińskiej. Jak oceniacie jak sie tam mieszka slyszalem że jest jakaś oczyszczalnia ścieków i sortownia? Ale czy jest tam tak źle czy to tylko jakies historie stare? #warszawa #zeran #mieszkanie #mazowieckie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maradero: jest spoko, okolica git. Jest sortownia i czasem wali, ale rzadko. Była walka, kontrole, oni na kontrole czyścili że "można było jeść z podłogi" a potem znów swoje, bo wiedzieli o kontrolach dużo wcześniej. Teraz jest spokój. Jest MPWiK i czasem wali, chociaż ostatnio też rzadko (twierdzili że robią modernizację i dlatego). Ogólnie nastaw się że kilka razy w roku się w------z albo wracając z pracy poznasz że jesteś
  • Odpowiedz
@maradero: mieszkam w tych rejonach i fakt czasami zaleci coś śmierdzącego ale i imho czasami bardziej wali w centrum spalinami od samochodów, może po prostu mój nos jest wyczulony na stare diesle które ostatnio przegląd miały 10 lat temu
  • Odpowiedz
  • 0
@eskejper @annotate Dziękuję wam za komentarze. Wszystko wskazuje że podpiszę umowe przedwstępną. Myślę że okolica eaczej rozwojowa i lokalizacja całkiem dobra. To oby dla zobaczenia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@maradero: Nie ma w Warszawie idealnych dzielnic. Minusem jest brak metra albo tramwaju. Na Marymont jedzie autobus w 8min wiec spoko. Kiedyś możliwe ze przeprowadzą tramwaj przez Modlinska i połącza z FSO ale to już pewnie wiesz - kiedy to nastąpi według budżetu napewno nie przed 2030r. Plusem natomiast jest wylotówka na S8 wiec jeśli jeździsz samochodem to narzekać nie będziesz imho ale jak planujesz dojeżdżać na Ursus czy Ursynow
  • Odpowiedz