Wpis z mikrobloga

#gielda chłopaki proszę was o pomoc xD
Bo niestety ale rok temu jeszcze pod nickiem @PISowski_inwestor naraziłem się koledze obrażając inwestycje w XTB mówiąc że tak wybitne gówno i nigdy nie włożę pieniędzy w spółkę która opiera swoją działalność na zgarniania kasy os własnych klientów bo uważam że ten model biznesu to zwyczajnie zjadanie własnego ogona.

No i teraz pojawia się moja prośba, żebyście wszyscy jednak kupili ta spółkę żeby kolega się ode mnie od ********* ()

Oczywiście moje zdanie się nie zmienia i dalej uważam że to wybitny spekulacyjny gniot nie, który żeruje na głupocie ludzi, nieznajomości rynków i naganianiu na wątpliwe inwestycje ale kolega bardzo lubi ta spółkę więc może mi wybaczy jak ktoś kupi

Dodam ankietę i proszę zaznaczajcie że kupicie, może jak chłopak zobaczy że jesteście zainteresowani kupnem dzięki mnie to odkupie swoje winy xd

Kupisz gowno XTB?

  • Tak 40.0% (26)
  • Nie 30.8% (20)
  • Sperma zlizana 29.2% (19)

Oddanych głosów: 65

  • 5
działalność na zgarniania kasy os własnych klientów bo uważam że ten model biznesu to zwyczajnie zjadanie własnego ogona.


@Potezny_PiSowski_Inwestor: rozumiem ten punkt widzenia, ale się z nim nie zgadzam. Kasyna mają taki sam model biznesowy i mają się świetnie. Zobacz jak wyglądają akcje holdingów związanych z hazardem. Spółki tytoniowe zarabiają na dosłownie truciu i zabijaniu swoich klientów, a przez dekady miały się świetnie(teraz dopiero coś lekko się zmienia, ale i tak
@Potezny_PiSowski_Inwestor a ty nie kłam znów, nie naraziłeś się wyrażając swoją opnie odnośnie spółki, tylko spamujac/trollujac każdy wpis na tagu odnośnie XTB, gdy ludzie pytali, czy watro się załadować przy 15 zł gdy kisiło się na tych poziomach przez kilka miesięcy, wymyślałes przeróżne bzdurne argumenty, ale głównym był ten, ze to „covidowka” i zaraz wróci tam gdzie była przed pandemia
@olcayn: no pewnie masz rację pod tym względem, to nie tak że nie widzę tej perspektywy ale uważam że rynek inwestorów jest bardzo mały i nie ma zbytnio tego aspektu rozrywkowego jak kasyna i obstawianie męczy

A poza tym uważam że sama działalność podmiotów jak XTB jest szkodliwa dla społeczeństwa bo XTB jest promowane jako dobre miejsce żeby zacząć przygodę z inwestowaniem, czyli celują ewidentnie w młodych inwestorów
Przez co młodym