Wpis z mikrobloga

@asia-werner: Oczywiście , że ćpa dalej. Te amadeusze i inne gady co teraz sie z nimi trzyma , to nie są wcale lepsi od Daniela pod względem ćpanka, trzaskają ostro i ona razem z nimi.
  • Odpowiedz
@asia-werner: według Ciebie nie ma różnicy między ok.50letnią doświadczoną życiowo kobietą, w dodatku obytą z mediami, interakcjami, rozmowami, a 19latką z marginesu społecznego dla której jest to całkowicie nowy świat?
Bo według mnie ta różnica jest, dlatego nie można zestawiać tych dwóch przypadków
z fartem
  • Odpowiedz
  • 5
@Hissis: Osobiście nie , ale rozmawiałam wielokrotnie z osobami uzależnionymi i powiem jedno : dragow nie da się rzucić bo tak . Potrzebna jest terapia , odwyk a nie że amadi powiedział rzuć i rzuciłam . Każdy kto choć trochę myśli, doskonale wie że przedłużane włosy nie pomoga w rzuceniu narkotyków.
  • Odpowiedz
@asia-werner: a Ty znasz dokładny przebieg uzależnienia i tryb stosowania narkotyków przez te dziewczynę? Wiesz jakie dokładnie substancje zażywa, z jaką częstotliwością, w jakim przedziale czasowym?
Ona jest uzależniona, czy stosowała/stosuje sporadycznie rekreacyjnie?
z fartem
  • Odpowiedz
@88Radek88: ja mam 4 dzieci, biorę 9300 co miesiąc, bo pięćsetki, rodzinne, alimenty i inne mi dochodzą świadczenia, ja pracować nie muszę, ja mam życie jak w raju i odczep się od moich dzieci, idź do pracy do fabryki azbestu bo Ci kierownik pensję utnie hahha
z fartem
  • Odpowiedz
  • 3
@Hissis: Jest uzależniona , o czym sama mówiła + pierwsze co po przyjeździe do Warszawy to pożyczyła od Julki na Mefedron. Nie wiem czy ty cokolwiek wiesz o narkotykach , tym bardziej twardych które zażywała i zażywa. Uzależnić się jest prosto , ale czy ja naprawdę muszę to tłumaczyć ?
  • Odpowiedz
@asia-werner: Wydaje mi się, że coś tam tematu liznąłem odrobinkę, no ale muszę przyznać, że aż takim fachowcem i specjalistą w dziedzinie zarówno samej narkomanii jak i terapii leczenia uzależnień jak Ty to ewidentnie nie jestem, dlatego też tak dopytuję, po prostu chcę dokształcić się odrobinkę, człowiek całe życie się uczy.
Fajnie, że są tacy ludzie jak Ty, od których można od fachowej strony temat ugryżć i zawsze to odrobinę
  • Odpowiedz
@asia-werner: ale ja nikogo nie bronię przecież, nie staję za nią, ani przeciwko niej, po prostu uważam, że jednak nawet jak kogoś się nie lubi, nie szanuje, nie poważa, to nie warto przypisywać mu całego zła tego świata, nie warto mianować się ekspertem od czegoś o czym kompletnie nie ma się pojęcia, aby tylko komuś dopiec, obrzucić niesłusznie gównem, takie zachowanie nie różni się niczym od tego, co robi ona.
  • Odpowiedz