Wpis z mikrobloga

@alfabeto: Jako centrysta popieram w 100%. Lewica to dla mnie często banda hipokrytów która racjonalizuje swoje słabe zachowanie poglądami. Przez swój fanatyzm nie są wstanie zrozumieć szarości świata przez co posługują się bardzo uproszczonymi modelami, widać to zwłaszcza u feministek.

Prawica to też banda hipokrytów często, zdradzają swoje rodzinki, mówią innym jak mają żyć w kwestiach, które powinny ich gówno interesować naprzykład że chłop z chłopem za rękę chodzi. Często są
Albo jesteś z nami, albo przeciwko nam


@alfabeto: Oj tak. Jestem człowiekiem który chce tylko żyć w spokoju i obie skrajności uważa za zbyt agresywne (i w poglądach i zachowaniu). W związku z tym lewa strona nazywa mnie faszystą a prawa komunistą. Mam wrażenie że jestem najbardziej znienawidzonym elementem w tym kraju bo gardzą mną obie strony a nie rozumie nikt.
@janciopan na tę dzisiejszą lewicę, to PPSowiec nawet by nie splunął. Bogate znudzone dzieciaki bawia sie w politykę. Zamiast bronić praw pracowników, to sprowadzają im konkurencję pod pozorem pomocy uchodźcom. Przecież nachodźcy na rynku pracy nie stanowią dla nich konkurencji, nie mają wykształcenia i znajomości aby zabrać im miejsca pracy. Nie zniszczą też ich bezpieczeństwa. Lewica mieszka na strzeżonych osiedlach w dobrych dzielnicach. Banda po3.14eprzonych hipokrytów.
@marcez: Po nieudanym eksperymencie jakim była komuna, mam wrażenie, że lewica straciła cały swój pazur. Teraz rzeczywiście to głównie bogate dzieciaki które buntują się dla buntowania i czas wolny spędzają na wymyślaniu kolejnego typu płci.
@alfabeto: jako centrysta postrzegam lewicę jak małpę w zoo - dużo krzyczą, nic z tego nie wynika, żadnych poglądów nie przyjmują. To co ich od małp odróżnia to dogmatyzm, bo po prosu przyjmują jakąś tezę i jak się z nią nie zgadzasz to jesteś niebezpiecznym libkiem-nazistą. Ogólnie bardziej bawią, ale w taki żenujący sposób.

Prawicę postrzegam natomiast bardziej jako zagrożenie i niereformowalnych populistów, powtarzających wszystkie teorie spiskowe jakie się da. O