Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki i Mirabelki :)
Dziś zabieram Was na Majorkę. Przeczytacie o tym, jak zorganizować wyjazd samemu i to bez wypożyczania samochodu na miejscu. Co trzeba wiedzieć przed wyjazdem? Łapcie wskazówki o autobusach, noclegach, atrakcjach, jedzeniu i kilku innych rzeczach. O cenach także przeczytacie.

Link do znaleziska

#podroze #podrozujzwykopem #hiszpania #ciekawostki #turystyka #wakacje #zwiedzajzwykopem #europa #majorka
zellchen - Cześć Mireczki i Mirabelki :)
Dziś zabieram Was na Majorkę. Przeczytacie o...

źródło: plaza alcudia majorka

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Ktoś z Was może już był ?
Możecie poleciec przystępny nocleg ?
Zastanawiam się czy samemu nie polecić, bo znajomi nie mogą albo termin nie pasuje… nigdy sam nie byłem na wakacjach
  • Odpowiedz
@kukizo Wejdź na booking albo airbnb i szukaj taniego noclegu w domku u kogoś gdzie masz dostęp do kuchni żeby sobie śniadanie szybko rano ogarnąć. Szkoda kasy na hotel, chyba, że lubisz leżeć cały urlop w basenie. Ja osobiście polecam Cala Llombards gdzie miałem bazę wypadową. Wynajem auta to taki must have, bo wszędzie dojedziesz i to w godzinę na drugi koniec wyspy. Miejscówek do zwiedzania szukaj na tripadvisorze i blogach.
  • Odpowiedz
@zellchen: fajnie, byłem ostatnio w 2021 i zjeździłem pół wyspy motocyklem (w sumie to cała, przecież jest mała :d) z bazą w Cal A Dor.
Tylko nie ma tu nic skomplikowanego do organizowania, bilet na samolot, nocleg z bookingu, pieniądze na karcie i gotowe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz