Wpis z mikrobloga

#ikea Ogarnia ktoś do kogo z Ikei uderzyć w sprawie archiwalnych zdjęć z imprez odbywających się w danej Ikei?

Sprawa wyglada w ten sposób, że dawno, dawno temu w jednej Ikei było świętowanie 10 lat w Polsce Ikei (czy coś koło, wielka impreza. To było z 25 lat temu wiec nie pamietam dokładnie). Koncert dawała Majka Jeżowska więc było grubo, sami rozumiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poszukuje zdjęć z tej imprezy.
Czemu?
Na 99% w jednym z konkursów byliśmy wtedy jednocześnie na scenie jako 5 letnie dzieci ja i moja obecna żona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakieś pomysły jak dotrzeć do zdjęć z tamtego wydarzenia?

#kiciochpyta
  • 166
Na 99% w jednym z konkursów byliśmy wtedy jednocześnie na scenie jako 5 letnie dzieci ja i moja obecna żona ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@robertx: no jak jesteście rodzeństwem, zawsze się mogło tak zdarzyć.

PS powodzenia w poszukiwaniach, fajna sprawa jakby się tak zdarzyło i uzyskać zdjęcie.
@robertx: Spróbuj na grupie na facebooku "Po Warszawsku - wasze zdjęcia stolicy". Siedzi tam masa ludzi, którzy zbierają fotki ze starych czasów, wiec ktoś może coś mieć :)
@bachus: żeby było śmieszniej o ile ja jestem „od zawsze stad” to ona z rodzicami przyjechała tu z zupełnie drugiego końca Warszawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@robertx: w sumie to nic nie kosztuje, zadzwonię do chłopaków z tej ikei i zapytam. IKEA Janki, Majka Jeżowska i jakieś konkrety masz jeszcze?
Na wstępie powiem, że marne szanse, jakieś trzy lata temu prawie wszystkich pracowników wymienili.
@Cruel: Jak masz tam jakieś dojście to byłoby super!!!! Prawdopodobnie będzie to rok 98, wakacje, piąte urodziny Ikea Janki. Prawdopodobnie bo tyle mi wychodzi z obliczeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)