Wpis z mikrobloga

Obserwuje i stwierdzam, że chociaż dobrze iż #przegryw gromadzi często zagubionych, potrzebujących ludzi tak szkoda, że sam przegryw jest strasznie pejoratywnym pojęciem, a w sumie bardziej szkoda, że chłopy akurat pod takim negatywnym hasłem się gromadzą. To różni chłopów od różowych, różowe nigdy by nie gromadziły się pod pejoratywnym hasłem by wspierać się nawzajem i podbijać sobie ego, kobiety nawet jeśli często nieszczerze, to brną w pozytywne hasła, budowanie siebie nawzajem, feministyczne hasła, akceptowanie siebie. Potem o wiele łatwiej takiemu facetowi jeszcze bardziej zatracić poczucie własnej wartości, bo nawet gdy znajdzie zrozumienie, to jest to zrozumienie wśród grupy z góry nacechowanej negatywnie, z góry postawionej na społecznym marginesie, o powszechnym wśród jej członków wrażeniu niskiej wartości.
Mężczyźni w przeciwieństwie do kobiet nigdy nie będą zdolni do stworzenia dużych ruchów społecznych skierowanych na poprawę ich własnej sytuacji. Istnieje wiele powodów, pierwsze dwa z głowy:
- odwieczna rywalizacja samców danego gatunku, ewolucyjnie uwarunkowane, nie sposób tego przeskoczyć, zawsze będziemy walczyć o zasoby, pozycje w społeczeństwie
- spermiarze xD mężczyźni będą wspierać kobiety i ruchy feministyczne, często choć nie zawsze z egoistycznych pobudek, you go girl, w drugą stronę nigdy się to nie wydarzy na szeroką skale
Za wiele z tym nie zrobimy niestety, pozostaje wspierać się nawzajem, odezwać czasem do tego jednego trochę zagubionego kolegi by po prostu miło mu się zrobiło i próbować rozwijać się i szukać spełnienia mimo braku społecznej aprobaty a nie razem z nią.
#!$%@?ło mnie że się tak rozpisuje o 5 nad ranem na wykopie xD
#rozowepaski #niebieskiepaski #przemyslenia
  • 3
@ekscytacje: chłopaki już tak mają, tak okazujemy uczucia. Wśród chłopaków nie usłyszysz "lubię cię i lubię spędzać z tobą czas" my powiemy "masz krzywy ryj i śmierdzisz" ale to znaczy że lubisz ziomka
Dlatego "przegryw" to pozytywne wśród chłopców