Wpis z mikrobloga

Dziś ma zostać ogłoszony termin wyborów w związku z czym będą pozwy w trybie wyborczym. Na przykład za taki tytuł Konfederacja będzie mogła pozwać Wykop i domagać się przeprosin na stronie głównej. Nie muszę chyba dodawać, że jest to kłamstwo a osoba która dodała to na wykop zmyśla. W treści artykułu oczywiście nie ma ani pół zdania o tym, jakoby Konfederacja chce sprzedawać jakieś lampki. Ot zwykłe kłamstwo neur0py uprawiane za przyzwoleniem administracji serwisu.

#polityka #konfederacja #manipulacja #neuropamanipuluje #moderacjacontent #bekazlewactwa #wykop
L3stko - Dziś ma zostać ogłoszony termin wyborów w związku z czym będą pozwy w trybie...

źródło: Zrzut ekranu 2023-08-7 o 15.58.02

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
Nie muszę chyba dodawać, że jest to kłamstwo


@L3stko: Trudno, żeby tęczowa propaganda zawierała w swojej treści coś innego. Cała ich ideologia opiera się na negacji prawdy i dobra.
  • Odpowiedz
@L3stko: Regularnie zgłaszam taki spam jako kłamstwa i upośledzona moderacja regularnie je odrzuca. Oni już wybrali stronę i przeprosiny będą publikować tak jak tvpis. Szarym fontem na szarym tle, a potem będą zwalać na niedoróbki nowego wykopu i obiecają, że do następnych wyborów rajesh to poprawi.
  • Odpowiedz
Na przykład za taki tytuł Konfederacja będzie mogła pozwać Wykop i domagać się przeprosin na stronie głównej.


@L3stko: A co z wolnością słowa?
  • Odpowiedz
@L3stko: No ok, ale czy wrzucane materiały nie są prawdziwe, bo nie wiem. Wygląda na to, że są

A co do wolności słowa - zależy co uznamy za wolność. Śliski temat.

Pytanie czy walka z wykopkami wyjdzie konfie na dobre, czy wręcz sprawi, że dostanie bardziej po dupie. Nie wiem, choć się domyślam. Szczególnie, że to wykop rozpromował Konfederacje i inne Korwinowe partie.
fervi - @L3stko: No ok, ale czy wrzucane materiały nie są prawdziwe, bo nie wiem. Wyg...
  • Odpowiedz