Wpis z mikrobloga

@koniozwalacz: nie zaskoczyłeś, tak samo oczywistym jest, że na tiktoku na którym się rejestrują w jeszcze młodszym wieku oglądają same wartościowe rzeczy dostosowane do ich wieku. Dlatego rodzice nie muszą się martwić o to czym ich pociechy karmią social media, bo wiadomo że mają tam sam niewinny content dla dzieci i NA PEWNO nie ma tam nieodpowiednich treści i przekazu promującego degenerację
@Valfoutre: to nie jest żadna nieświadomość, przecież to wy żyjecie w alternatywnej wyimaginowanej rzeczywistości w której największą wartością i zarazem waszą obsesją jest #!$%@? której nigdy nie było dane wam dotknąć, więc stworzyliście całą mitologię dla wyjaśnienia swojego #!$%@?.

mam w rodzinie kilka 11 letnich dziewczynek i jak czytam takie piwniczne wysrywy że dziecko w tym wieku ucieka od starych bo chce się #!$%@?ć to naprawdę nie wiem czy nad waszą
@CloudSpanner: żyje, bo podrywacz z drugiego końca Polski był zbyt leniwy/głupi/biedny by zgarnąć ją autem w jej rodzinnej miejscowości poza zasięgiem kamer. Policja nie potrzebowała nawet telefonu dziewczynki, bo kamerami na dworcach, przystankach, pociągach, autobusach i ulicach wyśledzili dokładną trasę jej podróży. Następnie potrzebowali po logach dziewczynki wytypować miejsce spotkania a metodą prób i błędów od drzwi do drzwi adres właściciela numeru "przyjaciela" tej młodej już kobiety. Umówmy się, goście którzy
mam w rodzinie kilka 11 letnich dziewczynek i jak czytam takie piwniczne wysrywy że dziecko w tym wieku ucieka od starych bo chce się #!$%@?ć to naprawdę nie wiem czy nad waszą głupotą płakać czy się z niej śmiać


@koniozwalacz: Lol srogie wyparcie. Ja bylem zywym substytutem lalki dla dwoch 2-3 lata starszych dziewczyn i nie chce sie rozpisywac, bo by Ci sie swiatopoglad zawalil chyba. To bylo dlugo przed czasami
Ja bylem zywym substytutem lalki dla dwoch 2-3 lata starszych dziewczyn i nie chce sie rozpisywac, bo by Ci sie swiatopoglad zawalil chyba


@danielobiadek: rozpisz się, sprawdzimy

Wiele dziewczyn wczesnie startuje, szczegolnie w dzisiejszych #!$%@? czasach


a wiele startuje bardzo późno, nie ma na to żadnej reguły i żałośnie śmieszne jest że ludzie co nie wychodzą ze swojej piwnicy wypowiadają się eksperckim tonem na takie tematy
Czy serio myslisz, ze 11 latka jest na tyle glupia, zeby nie wiedziec co robi i co sie stanie?


@danielobiadek: dokładnie tak. takich przypadków było setki? tysiące? dzieci w wieku 11 lat są przeróżne, niektóre mega ogarnięte a niektóre tępe jak but. te które np. mają ciężkie dzieciństwo i trudną sytuacje w domu, potrzebują jakiegoś ciepła, towarzystwa i zrozumienia mogą być szczególnie łatwym celem do zmanipulowania i nie myśleć do końca
Kto tu jest debilem??


@typowyWykopekMizogin: ty i tobie podobni mądrzy inaczej ze świętego tagu. gdybyś nie był debilem to wiedziałbyś że w tym wieku 2 lata robi bardzo dużą różnicę, w wieku 13 lat zaczyna się burza hormonów i wtedy faktycznie głupoty przychodzą do głowy. w wieku 11 lat niektóre dzieciaki śpią jeszcze z pluszowymi misiami.

a ty wierzysz w to, że typiara jechała do typa 40letniego, żeby bajki jej poczytał
@typowyWykopekMizogin: wiadomo że wszyscy są głupi i naiwni tylko niewychodzące z domu nieruchające przegrywy z zaburzeniami psychicznymi są alfą i omegą w temacie związków, kobiet i seksu, a teraz również seksualności 11 letnich dzieci biorących mefedron. to że nigdy nie trzymali za rękę a ostatni werbalny kontakt z kobietą przez ostatnie 5 lat mieli z własną matką i ekspedientką w żabce nie ma przecież znaczenia, liczą się poważne wykopowe risercze dobrych