Wpis z mikrobloga

@77023: jestem ciekawy wyników, pewnie większość xD a najlepsze jest w tej sprawie z tą 11-latką gadanie normictwa że to niemożliwe żeby ona myślała o khutasach bo za młoda, nie zdają sobie sprawy jak przeseksualizowane są media typu tiktok na których takie dziewczyny spędzają mnóstwo czasu, do tego wszechobecna seksualizacja w muzyce i serialach które oglądają.
  • Odpowiedz
najlepsze jest w tej sprawie z tą 11-latką gadanie normictwa że to niemożliwe żeby ona myślała o khutasach bo za młoda


@Valfoutre: Też to czytałem i nie wierzylem co czytam, ci ludzie chyba nie żyją w tej samej rzeczywistości co ja, tak jakby ich umysł zatrzymał się w Polsce w latach 90tych, gdzie Tinder i TikTok nigdy nie powstały.
  • Odpowiedz
@koniozwalacz: no oczywiście że nie, przecież dzisiejsza kultura nie promuje rozwiązłości a tiktok nie jest przepełniony seksualnym contentem, skąd te incele z paskudnymi charakterami biorą takie pomysły w ogóle!
  • Odpowiedz
11 latka pewnie nie wie, że penis i pochwal istnieją


@92cel: to że wiedzą że istnieją to nie znaczy że czują jeszcze potrzebę żeby sprawdzać do czego służą w praktyce. niektóre 20-letnie a nawet i starsze dziewczyny są dziewicami bo nie czują się gotowe na seks, a wy wierzycie że 11 latka #!$%@?ła z chałupy bo marzyła o karuzeli. wasze odklejenie to taka abstrakcja że aż nie wiadomo co napisać
  • Odpowiedz
niektóre 20-letnie a nawet i starsze dziewczyny są dziewicami bo nie czują się gotowe na seks


@koniozwalacz: A niektóre dzieci masturbują się regularnie już od 5-6 roku życia i dobrze wiedzą po co.
I co z tych anegdotek wynika?
  • Odpowiedz
przecież każdy NORMALNY człowiek (a nie chory incel) wie że ludzie dowiadują się o seksie dopiero w wieku 18 lat


@Valfoutre: zaskoczę cię - dzieci w wieku 13 lat mają to na lekcji WDŻ, a w wieku 14 na lekcji biologii
  • Odpowiedz