Wpis z mikrobloga

@Herato: Sam jesteś magazynierem, jeździsz na widlaku i zarabiasz pewnie z 5zł więcej na godzinę i serio czujesz się jako ktoś kto zrobił coś w swoim życiu? XDDDD to że tam jesteś to właśnie znaczy, że Ty zrobiłeś coś nie tak i powinieneś to zmienić w swoim życiu, ale skisłem z tego posta. Magazynier magazynierowi magazynierem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 1
@Jechanka: około 4k z zwyż do ręki, zależy ile sobót zachacze
@szajbat u siebie moge iść spokojnie na kawe (automat z darmowa), mogę iść spokojnie na papierosa, mogę posiedzieć spokojnie godzinie w tel jak nie ma pracy. Co z tych rzeczy można robić w amazonie?
  • 0
@Herato: powiedział bym że jak by ludzie tam nie pracowali to by musieli coś zmienić ale..... to się ściąga hindusów/ukrainców, nigdy tu dobrze nie będzie
  • 4
@szajbat

Źle mireczku odebrałeś, chłop się zdziwił że tak wielka firma płaci mniej niż jego januszex i się dziwi że ludzie tam siedzą, z perspektywy kierowcy który czasami bywa na amazonach napisze ci tyle, sam się dziwię że mają w tym kołchozie aż tylu chętnych do pracy ponad siły, no ale to chyba domena naszego narodu, byleby praca była a reszta jakoś będzie xD
  • 1
@Herato: Oooo, to faktycznie! Kupiłeś mnie tą darmową kawą z automatu i spokojną przerwą na papieroska! Widzę, że ambitny chłopaczyna jesteś, że udało Ci się przeskoczyć w takie superowe miejsce pracy. No cóż w takim razie pozostaje mi pogratulować i życzyć dalszych sukcesów np. kasjer w biedrze, czy pracownik budowlany, tam to dopiero można sobie palić papieroski i spokojnie posiedzieć.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@Herato

Mireczku, nie ma co #!$%@?ć, 4k w tym kraju to dobra stawka jak na magazyn, znam chłopaków z Warszawy co na magazynach mniej zarabiają... A troglodytów #!$%@?ć, gównem w ryj dzisiaj dostał jak odłączał zużyty kibel i musiał się gdzieś wyżyć.
  • 0
@Notabene: Robiłem to pierwszy raz w życiu u siebie w 280m2 domu. Postanowiłem zagospodarować sobie wolne 120m2 na dwa mieszkanka na wynajem i sam sobie to zrobić. Wyszło śmiesznie, więc wrzuciłem, a że jest to pod zabudową to do dzisiaj tak wygląda i działa wyśmienicie :D

Niedługo jeden z tych lokali mi się zwalnia, może chcesz wynająć? Czy wolisz dalej zasrany siedzieć u mamusi na garnuszku?

Ahhh, jeszcze to robiłem w
  • 1
@szajbat

Bardziej od naburmuszonych nowobogackich nie lubię trolli internetowych co swoją frustracje przelewają na innych. Podaj mi na priv swój numer, zadzwonię, umówimy się, zobaczę lokal a potem #!$%@? ci zęby.

@100piwdlapiotsza myślisz że frajer się zdziwi?
  • 0
@Notabene: Obsrałbyś się pajacu. Pewnie siedzisz w okularkach jak #!$%@? przed komputerkiem i właśnie żalisz się swoim bezzębnym od krajówy dresikom z magazynu jak to nienawidzisz nowobogackich. Co do ustawki to nie te czasy kolego, może kiedyś bym już leciał do Ciebie i Cie weryfikował, ale dorosłem i teraz jedynie to z takich bezzębnych frajerów jak Ty i autor mam beke. Kiedy robię przygazówke w momencie jak wszyscy jaracie szluga pod
  • 0
@szajbat

Ja ci proponuje że ci #!$%@? zęby tylko proszę o podanie mi namiarów na ciebie na priv, a ty coś #!$%@? że bym sie "obsrał". Ten internet porył wam łby, myślicie że możecie napisać wszystko i wszędzie bez żadnych konsekwencji. Karany nie jestem, wpadnę z kamerą, zrobię ci krzywdę, puścimy to na wykop i będzie fajnie. To co frajer, bawimy się czy obsrałeś zbroje?
Sam jestem magazynierem na wózku widłowym i mam o wiele lepsza stawkę podstawowa


@Herato: to ogloszenie jest dla ludzi bez zadnych uprawnien, umiejetnosci itd. Dostajesz wozek i skaner i nara, albo cianiesz na packing i tyle.
Jak kogos takiego zabraknoe, to amazon na jego miejsce ma kolejnego i kolejnego i kolejnego. A jesli nie ma, to co najwyzej ktos swoja paczke dostanie dzien pozniej, a amazon mu da 5zl na giftkarte.
  • 0
@Notabene: Weź się uspokój, to że masz zwałka po magazynowym maratonie nie znaczy, że możesz do obcych ludzi pyskować jak do swoich bliskich. Robię Tobie przysługę pajacu bo mógłbym po takiej akcji zadłużyć Ciebie na 15 lat do przodu. Zdajesz sobie z tego sprawę, prawda? No dobra, nie chce mi się z Tobą więcej gadać zasrańcu, więc podziękuj Panu za miłą konwersacje i #!$%@? stąd pryszczu xd
  • 0
@szajbat

Wiesz co mógłbyś? Wziąć swoją kobietę żeby obciągnęła. Żartuje, frajer, ty nie masz swojej kobiety, wspólna jest. No więc frajer teraz mnie słuchaj, zadłużyłeś to ty państwo polskie, bo nie dość że z edukacji nic nie wyniosłeś, to jeszcze dostałeś łatkę frajera. Zamknij już te #!$%@?, jedyne co możesz to poszczekać w internecie a w życiu, no frajer sory, #!$%@? jesteś. Teraz frajer zamykasz ryj i dajesz kulturalnym osobom porozmawiać. Zresztą
  • 0
@Notabene: Dziękuję! Naprawdę! Lepszego zakończenia konwersacji nie mogłem sobie wymarzyć. Idealnie na koniec siebie podsumowałeś. Pozdrawiam i życzę Tobie wysokich wzrostów IQ.