Wpis z mikrobloga

To ma być ten woodstock? Sorry ale to był mój ostatni wyjazd, 10 lat temu byłoby to nie do pomyślenia na tym festiwalu. wincyj polityki, lewactwa i lgbt, festiwal na pewno wytrzyma. Dlaczego lgbt nie zrobi sobie swojego festiwalu gdzie się będą przebierać w co tylko chcą tylko wpieprzaja sie na impreze dla normalnych ludzi

#woodstock #polandrock #lgbt #bekazlewactwa #zalesie
Viado - To ma być ten woodstock? Sorry ale to był mój ostatni wyjazd, 10 lat temu był...

źródło: pr2023_dominik_zachariasz_dzp_5005_easy-resize.com

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Viado To ty hailowałeś na koncercie jak wykonawca Biohazard (chyba, mieszają mi się koncerty xD) mówił o tolerancji dla mniejszości?
  • Odpowiedz
@Viado: Ja jeżdżę od dokładnie 10 lat i zawsze były flagi LGBT. Widać żeś przykaz z Nowogrodzkiej dostał.

Dobrze że tam nie jeździsz, bo jeszcze byś zobaczył nagi bieg, a przez to czyjąś parówkę. Mógłbys zejść na zawał trollu
  • Odpowiedz
na tym polega wolność, robisz co chcesz nie wtrącając sie w życie innych, nikt nie zmusza do brania udziału


@dezerter10: ciekawe czy broniłbys tak ludzi maszerujących pod przeciwstawnym sztandarem xd
  • Odpowiedz
Sorry ale to był mój ostatni wyjazd, 10 lat temu byłoby to nie do pomyślenia na tym festiwalu.


@Viado: po tym od razu widać, że ty (specjalnie z małej) nigdy tam nawet nie byłeś. XD
  • Odpowiedz
@Viado: Też mi się wydaje, że Woodstock od zawsze był nieco lewicowy ale mi to nie przeszkadza.
Mam inne poglądy, toleruję także innych ode mnie.

Zrobiłem w ogóle małego shorta z tegorocznego Wood'a
Pol'and'Rock2023
Do zobaczenia na następnym za rok!
  • Odpowiedz
impreze dla normalnych ludzi


@Viado: Oni uważają że są normalni, tak jak ty jesteś, no bo w sumie co znaczy być normalnym?
  • Odpowiedz