Wpis z mikrobloga

To ma być ten woodstock? Sorry ale to był mój ostatni wyjazd, 10 lat temu byłoby to nie do pomyślenia na tym festiwalu. wincyj polityki, lewactwa i lgbt, festiwal na pewno wytrzyma. Dlaczego lgbt nie zrobi sobie swojego festiwalu gdzie się będą przebierać w co tylko chcą tylko wpieprzaja sie na impreze dla normalnych ludzi

#woodstock #polandrock #lgbt #bekazlewactwa #zalesie
Viado - To ma być ten woodstock? Sorry ale to był mój ostatni wyjazd, 10 lat temu był...

źródło: pr2023_dominik_zachariasz_dzp_5005_easy-resize.com

Pobierz
  • 66
@Viado cały ten Owsiak i Wojewódzki byli wypromowani po to, żeby skanalizować #!$%@? młodzieży.

oni są tak samo podstawieni jak Wałęsa przerzucony przez bramę stoczni.

nie oceniam tego co robią, czy dobrze czy nie dobrze..mówię skąd się wzięli.

Tata Zbigniew Owsiak – I sekretarz egzekutywy POP PZPR, mama Maria Owsiak – urzędnik Prokuratury Wojewódzkiej w Gdańsku, brat Andrzej Owsiak – członek Ochotniczej Rezerwy Milicji Obywatelskiej.


Wojewódzki:

Jest młodszym synem prokuratora Bogusława Wojewódzkiego
@ItsGrN: Na początku zaznaczę, że na woodstocku byłem 6 razy - pierwszy raz w 2008 r. ostatni w 2019 r. Do zdjęcia OPa odnosił się nie będę, bo to tam zupełnie normalny widok. Z każdym kolejnym razem na festiwalu było coraz więcej polityki, ale po objęciu władzy prze PiS całe wydarzenie zaczęło się przekształcać w zlot partyjny i sporo osób z subkultur jebiących polityków każdej opcji, niezależnie od osobistych przekonań powoli